Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka słów prawdy o revshare.... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Kilka słów prawdy o revshare.... (/Temat-Kilka-slow-prawdy-o-revshare-146770)



Kilka słów prawdy o revshare.... - mattxx - 27-04-2017 18:15

Witam wszystkich.

Pod koniec tego miesiąca mija rok od rozpoczęcia mojej przygody z revshare.
W związku z tym postanowiłem zrobić krótkie podsumowanie. Pora by ktoś powiedział jak to naprawdę wygląda Smile

Moim zamiarem nie jest hejt, a jedynie uświadomienie początkującym osóbom czego mogą się spodziewać i jakimi prawami rządzi się branża Smile

Jeśli działasz lub masz zamiar zacząć inwestować w programy revshare lub HYIP zachęcam Cię do zapoznania się z moją opinią.
Pragnę zaznaczyć, że nie jestem przeciwny działaniu w tej branży. Uważam jednak, że należy działać z głową, przeanalizować poszczególne schematy działania PROGRAMÓW oraz LIDERÓW. Pamiętaj, że zdarzają się programy (określane perełkami), które dają zarobić nawet z samej inwestycji.


Obserwując świat braży revshare i HYIP (oba oczywiście są ściśle powiązane ze sobą) - najlepsze programy, Top Liderów, Naganiaczy na różne cuda, postanowiłem podzielić się kilkoma spostrzeżeniami nt. branży, zarabiania, nieudanych inwestycji (tracenia zainwestowanych środków)oraz sposobami na wciągnięcie "Kowalskiego" i manipulację nim.



Główna zasada programów revshare: Chcesz zarabiać? - Musisz polecać. Tylko z prowizji poleconych osiągniesz zauważalne efekty. Cały biznes polega na budowaniu struktury. Inwestując tylko i wyłacznie własne środki (bez polecania programu) oczywiście także zarobisz, jednak nie tak spektakularne kwoty. Będzie to np. 20% włożonej sumy w 2 miesiące. Porównując to np. z lokatą bankową może wydawać Ci się, że to złoty interes. Czym że jest 4% w skali roku do 20% w skali miesiąca! Jednak nie do końca tak jest...

Ryzyko jest znacznie większe niż w przypadku lokaty. Musisz liczyć się z tym, że program upadnie i żaden Lider nie wie kiedy to nastąpi. Pieniądze przepadną.


Mimo wszystko jest to łatwy biznes - bo co trudnego jest w wyklikaniu 10 reklam dziennie? Praktycznie całkowicie pasywne zarabianie... (mówię oczywiście o samej inwestycji bez polecania).
Pod warunkiem, że wejdziemy i wyjdziemy w odpowiednim momencie.



Top Liderzy, czyli Gwiazdy wszelkich transmisji live, webinarów, hangoutów, którzy rozbawieni i z uśmiechem na ustach przekazują Wam informację o problemach w programie, wstrzymaniu wypłat, czy nowym SCAMIE, do którego jeszcze niedawno zawzięcie rekrutowali i manipulowali ludzkimi emocjami. Dla nich przecież się nic nie stało, oni zarabiają na PROMOWANIU, a nie na inwestycji własnych środków. Dawno już wyszli na swoje. Niedługo zacząną nowy program i ich maszynka do robienia $$$ znowu ruszy pełną parą. Schemat działania poszególnych osób (Liderów) jest bardzo podobny.


Czym różni się jeden Lider od drugiego? Tak naprawdę niczym. Nie odniesiesz żadnych wyjątkowych korzyści zapisując się u jednego lub u drugiego. No chyba, że zapiszesz się u mnie w TAT (The Ads Team) wtedy dostaniesz darmowe dolary. Taka kryptoreklama Smile Przynajmniej usłyszysz prawdę i wiesz czego się spodziewać Smile


Nie zwracaj uwagi na szastanie i wymachiwanie pieniędzmi przed ekranem, czy na rozrzucanie dolarów w samochodzie. Nie trać zdrowego rozsądku, kiedy tylko padnie hasło "wolność finansowa", "pasywne zarabianie", "zarobki rzędu 10 000 miesięcznie za 10 minut pracy dziennie".



Przypominam, że to NIE JEST HEJT. To spojrzenie z (moim zdaniem) odpowiedniej perspektywy na zarabianie w internetowych programach czy to HYIP czy revshare.
Sądzę, że całkiem dobry i przydatny artykuł udało mi się wystukać na klawiaturze Smile


Komentarze mile widziane. Opinie pewnie będą podzielone.
Ciekawy jestem zdania zwolenników jak i przeciwników revshare.




Zapraszam także do kontaktu (PW). Jeśli chcesz działać w internecie (nie tylko w revshare) mogę podsunąć kilka pomysłów, podzielić się spostrzeżeniami a przede wszystkim pomóc w rozpoczęciu i "oświecić" osobę niezorientowaną w temacie.

Pozdrawiam. {nie zjedzcie mnie żywcem Smile }
Mattxx



RE: Kilka słów prawdy o revshare.... - Mariuszeek - 27-04-2017 18:30

Cześć, szybkie pytanie. Mógłby mi ktoś wyliczyć ile bym zarobił w theadsteam, inwestując 1000$, trzymając tą kwotę w programie dwa miesiące? Pozdrawiam


RE: Kilka słów prawdy o revshare.... - mattxx - 27-04-2017 19:43

Wysłałem w PW link do kalkulatora zarobków w TAT.


RE: Kilka słów prawdy o revshare.... - Zielarz019 - 27-04-2017 20:02

Hmm, przeczytałem Twoje przemyślenia - pozwolisz, że nie zgodzę się na nazwanie tego tworu artykułem.
Przede wszystkim prawdy o Rev-share nie napisałeś (Nigdzie nie widzę wzmianki o piramidzie finansowej).
Bardzo nieczytelnie się czyta Twój tekst, za duża czcionka i fakt, że praktycznie każde zdanie zaczynasz nowym akapitem jest bardzo niemiłe dla oka.

Temat poruszył już Mysc na swoim blogu - klik.

Co do pytania Mariuszeek, kalkulator według mnie nic nie zdziała - ostatnie dni działania TAT pokazały, że zdarzają się dni kiedy naliczenia są zbyt małe. Oficjalnie z 1000USD w 2 miesiące zarobisz 1200USD.


RE: Kilka słów prawdy o revshare.... - jarunioo7 - 28-04-2017 07:54

Ten "artykuł" to rozwinięcie kilku zdań:

1) Revenue share są bardzo ryzykowne
2) Trzeba polecać
3) Strona padnie, pieniędzy nie zobaczysz
4) Nie daj sie zwieść hasłami naganiaczy o wolności finansowej itd.

Według mnie totalnie nic nowego tutaj nie napisałeś, wałkowane tyle razy.. Tutaj kilka pożądnych artykułów w jednym miejscu od mysc'a:

http://zarabiam.com/Temat-Informacje-O-Ryzyku-W-Programach-Hyip-revshare-139522


RE: Kilka słów prawdy o revshare.... - rafi213 - 28-04-2017 20:36

(27-04-2017 18:30)Mariuszeek napisał(a):  Cześć, szybkie pytanie. Mógłby mi ktoś wyliczyć ile bym zarobił w theadsteam, inwestując 1000$, trzymając tą kwotę w programie dwa miesiące? Pozdrawiam

Jeśłli naliczenia beda cały czas na poziomie 2% dziennie to po 2 miesiacach masz 50% więcej pod warunkiem że bedziesz cały czas dokupowal z naliczeń nowe ad packi