Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świetlista przygoda z G2A - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Świetlista przygoda z G2A (/Temat-Swietlista-przygoda-z-G2A-146659)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Świetlista przygoda z G2A - WhiteNigga - 12-07-2017 15:38

Koleś ma nasrane w głowie, ma problem ze sobą.


RE: Świetlista przygoda z G2A - MrocznyKILL - 12-07-2017 17:32

O mój przyjaciel i tutaj zawitał. Witaj mikuss. Jak zwykle dziękuję za cenne wskazówkiSmile


RE: Świetlista przygoda z G2A - Zawadson - 12-07-2017 17:36

Dlaczego administracja go nie banuje?


RE: Świetlista przygoda z G2A - Begrezen - 12-07-2017 17:39

(12-07-2017 17:36)Zawadson napisał(a):  Dlaczego administracja go nie banuje?

bo to nieszkodliwy krzykacz ;_; odpowiadacie na jego posty a potem dziwicie sie, ze dalej wysyła swoje wysrywy, róbcie tak dalej, albo ingnorujta, co was obchodzi jego zdanie?


RE: Świetlista przygoda z G2A - Czaq - 12-07-2017 17:40

Nie wierzę w mikussa. Czy to brak mózgu czy po prostu jest młodą osobą której pieniadze odbiły do głowy facepalm


RE: Świetlista przygoda z G2A - DGHubert - 12-07-2017 18:16

(12-07-2017 11:36)mikuss napisał(a):  Jak już nie raz pisałem jakie to jest twoje życie etatowego niewolnika....
Obserwuję dziennik mając nadzieję, że w końcu coś odmienisz w życiu a tu żadnych zmian jak nie było tak nigdy nie będzie ....
W pracy parobek szefa za grosze i w necie też parobek za grosze w podróbkach i innych badziewiach.
Myślałem, że jesteś reformowalnym człowiekiem i odnajdziesz rozum i szacunek do siebie i zaczniesz gdzieś coś zarabiać, ale tobie to nie grozi bo przesiąknięty jesteś do szpiku kości by być niewolnikiem za psie pieniądze wszędzie i we wszystkim co robisz .
Przykre ale prawdziwe, są ludzie co wyrwą się z niewolnictwa a są ludzie jak mroczny co nie ma szans na wyrwanie się z tego .....
Usuwam temat z obserwowanych bo szkoda czasu na śledzenie "mody na sukces" tasiemca i każdego dnia to samo u etatowego niewolnika : tyra za grosze na etacie, grosze w necie i od lat jedno i to samo, w tej telenoweli nic nowego się nie pojawi

@[mikuss] Straszne są te twoje wypowiedzi na tym forum, nie trudno szukać podobnych do tych z tego tematu.
Jak dla mnie to nic z opinią nie ma wspólnego tylko raczej obrażasz użytkowników :/

[Obrazek: screenshot_22.png]
http://zarabiam.com/Temat-Hustle-is-the-most-important-word-EVER-Dziennik-SEO-i-wiele-innych-148772?pid=1688436#pid1688436

[Obrazek: screenshot_23.png]
http://zarabiam.com/Temat-SCAM-VixIce-2-5-5-Day-vixice-com-Darmowe-100GH-s-1-146956?pid=1685289#pid1685289

Nie wspomnę już o twoich postach w http://zarabiam.com/Temat-FutureAdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-rewolucja-129921 tam jest tego tyle że nie chciało mi się screenów robić

-- ---------- - ------------ - --------
Tak żeby nie był offtopu. Mroczny, polecam Ci promować wakacyjną wyprzedaż (MISJA: WAKACJE)
https://www.g2a.com/wakacje-2017.html teraz na to popyt jest spory


RE: Świetlista przygoda z G2A - mikuss - 12-07-2017 19:33

(12-07-2017 17:32)MrocznyKILL napisał(a):  O mój przyjaciel i tutaj zawitał. Witaj mikuss. Jak zwykle dziękuję za cenne wskazówkiSmile

Nigdy twoim przyjacielem nie byłem i nie będę ....
Dla mądrego człowieka wskazówki do zmiany życia i tego co się robi by zarabiać spowodowałyby zmianę działań a ty niestety do tych ludzi nie należysz ...
Jak się podróbkami zajmowałeś tak zajmujesz, psie pieniądze to dla ciebie szczyt ale jak to już nie raz pisałem czego oczekiwać po etatowców dla którego psie pieniądze z życia na etacie są szczytem marzeń i to samo robi w necie psie pieniądze to wszystko na co stać takiego człowieka.
Szkoda mojego czasu by marnować go na kogoś który w życiu nic nie zmieni i nic wielkiego nie osiągnie ....

@[DGHubert] a co naganiaczy do ich pewnych byznesówbezryzyka ma się głaskać i przyklaskiwać jak kółeczko wzajemnej adoracji że piramidka nie jest piramidką tylko firmą i tak dalej ..... Nigdy naganiacze na forum tak nie byli traktowani, od tego mają swoje sekty fb ....
Co do kenky to kolega i jak nie wiesz o co chodzi lub nie rozumiesz to po prostu się nie wypowiadaj na tematy o czym nie masz pojęcia ....


RE: Świetlista przygoda z G2A - precell - 12-07-2017 20:09

Ech Panowie, zachowujecie się jak rozwydrzone dzieci. Dajcie sobie po męsku po razie i zakończcie ten temat który do niczego nie prowadzi.

Szkoda waszego potencjału, na powtarzanie w kółko tego samego.

No to dajcie sobie buzi i do roboty nieroby Smile


RE: Świetlista przygoda z G2A - jarunioo7 - 12-07-2017 22:15

(12-07-2017 17:39)Begrezen napisał(a):  
(12-07-2017 17:36)Zawadson napisał(a):  Dlaczego administracja go nie banuje?

bo to nieszkodliwy krzykacz ;_; odpowiadacie na jego posty a potem dziwicie sie, ze dalej wysyła swoje wysrywy, róbcie tak dalej, albo ingnorujta, co was obchodzi jego zdanie?

Begrezen wie to z własnego doświadczenia. Gimby podłapały jego żarty i spam i wyrósł największy spammer zarabiam.com. Później siedzą takie niedorozwoje na czacie zc i wszędzie na forum, trollują sobie cały dzień zamiast rozmawiać jak normalni ludzie Xpokerface

A co do mikussa to dosyć często przesadza jeśli chodzi o styl wypowiedzi ale przekaz ma dobry.. Ja nikomu w portfel nie zaglądam ale jakby tak na logike sobie wziąć niektórych zarobki i zobaczyć ile czasu spędzają to już wolałbym na etacie za najniższą pracować Smile Mądry człowiek weźmie sobie dobre rady do serca i coś zmieni. Chyba, że ktoś usilnie nie będzie chciał nic zmieniać to też bardzo prosze. Gdyby każdy chciał zarabiać duże pieniądze to firmy nie miałyby kogo zatrudniać, prawda? Smile


RE: Świetlista przygoda z G2A - rachman - 12-07-2017 22:38

Durne teksty. Nawet babcia klozetowa to ważny zawód i należy się jej szacunek zajszczuchy. Każdy niech zarabia jak chce co was to mierzi tak... Dowartościowywanie się obrażaniem kogoś w temacie typu dziennik jest conajmniej oftopem...