Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada konta Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokada konta Facebook (/Temat-Blokada-konta-Facebook-146250)

Strony: 1 2


Blokada konta Facebook - nitroo - 10-04-2017 11:17

Cześć, dostałem blokadę na moje real konto FB. 0 powiązania ze spamem itd, kilka fp na nim. Wyskakuje mi podczas logowania:
"Dziękujemy za przesłanie zdjęcia. W ciągu 72 godzin wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail z informacją, czy spełnia ono nasze wymagania.
W chwili obecnej Twoje konto zostało wyłączone ze względów bezpieczeństwa."

Sęk w tym że komunikat wisi od zeszłego czwartku, nie mam jak skontaktować się z supportem. Czy ktoś miał podobny problem?


RE: Blokada konta Facebook - jergele - 10-04-2017 12:00

Czekać. Te 72 h trochę się naciągają.
Może jakiś jeden biedny chłopek siedzi i wpatruje się w te fotki Smile
U mnie wczoraj wieczorem puściło konta wyłączone we wtorek... Oczywiście większość wystrzeliło w kosmos :|


RE: Blokada konta Facebook - nitroo - 10-04-2017 12:09

Czyli nie jest to jakiś fejk i serio weryfikują? Wink


RE: Blokada konta Facebook - Kryspin - 14-04-2017 16:15

u mnie dziś się to pojawiło na real koncie Big Grin konto było weryfikowane dowodem jakieś 6 miesięcy temu bo nie pasowała im nazwa moja Wink

napisałem do nich maila i szybko odblokowali konto a odpowiedź była taka...
Wysłaliśmy Ci wiadomość
Dzisiaj o 16:29
Witaj Kamil,

Dziękujemy za potwierdzenie tożsamości. Twoje konto zostało ponownie aktywowane, więc najprawdopodobniej możesz już się do niego zalogować. Możesz wykonać kilka czynności, aby mieć pewność, że ponownie nie utracisz do niego dostępu:

- Zweryfikuj konto. W Centrum pomocy znajdziesz więcej informacji na temat weryfikacji konta:

https://www.facebook.com/help/223900927622502/?ref=cr

- Prześlij zdjęcie profilowe i pamiętaj o podaniu prawdziwego imienia i nazwiska oraz prawdziwej daty urodzenia.

- Pamiętaj, aby wysyłać wiadomości i zaproszenia do grona znajomych tylko do osób, które znasz osobiście.

- Postępuj zgodnie ze standardami społeczności Facebooka:

https://www.facebook.com/communitystandards/?ref=cr

Wyświetl aktualizacje z panelu pomocy: .......

Dziękujemy

Max
Community Operations
Facebook


RE: Blokada konta Facebook - mordimer12 - 25-04-2017 21:45

ja tez czekam od ponad tygodnia mniejwiecej, u Ciebie juz odblokowali czy musiałeś cos pisać do nich?


RE: Blokada konta Facebook - backyard - 26-04-2017 18:32

Ja takze to mam, jutro mija 72h ale obawiam sie ze dluzej to potrwa..


RE: Blokada konta Facebook - mordimer12 - 26-04-2017 20:57

Jedno konto w końcu poszło, to dziwne bo dałem zdjęcie całkowicie innej osoby a przeszło. Big Grin


RE: Blokada konta Facebook - Zawik - 26-04-2017 22:07

To zależy od szczęścia. Jednym odblokują po 15 min, drugim po 5 dniach.
Jeżeli konto jest fakeowe, ma mały staż to wystarczy jedno zgłoszenie i konta nie ma.
Musiała cię więc większa grupa ludzi zgłosić, jeżeli masz długo swoje konto na fb.
Kiedyś miałem taką samą sytuację. Wystarczyło zdjęcie dowodu osobistego i na następny dzień odblokowali, także bez obaw. Wink


RE: Blokada konta Facebook - AnnaKa - 27-04-2017 14:18

U mnie również podobny problem..
Konto normalnie użytkowane i nagle wchodzę w nocy a tam "blokada". Wysłałem im fotkę na której jestem ale dziś mija 3-ci dzień i nic.. 6 letnie konto i nie wiem czy uda je się odzyskać.
Ostatnio widzę sporo takich problemów ludzie mają. Ktoś ma jakieś rozwiązanie na to? Bądź wie gdzie można się z nimi skontaktować?


RE: Blokada konta Facebook - Kryspin - 27-04-2017 14:46

Dla mnie to chore 19 kwietnia znowu dostałem blokadę Dziękujemy za przesłanie zdjęcia...(tylko,że nic im nie wysłałem bo nawet takiej opcji nie było) Wczoraj mi odblokowali na jakieś 1,5 godziny i wyskoczyło aby wysłać im zdjęcie. Wysłałem i znowu wyświetliło mi się że mam czekać 72 godziny po 10 sekundach informacja że moje konto zostało zablokowane a dziś od 12:55 znowu konto działa ciekawe na jak długo. Mam z nimi kontakt ale to bez sensu bo w każdej wiadomości odpisują to samo.