Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie ofert allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie ofert allegro (/Temat-Pozycjonowanie-ofert-allegro-146135)

Strony: 1 2


Pozycjonowanie ofert allegro - grakomir - 06-04-2017 09:12

Komentarzy pozytywnych mam już sporo i wszystkie są prawdziwe, więc żadne brudne myśli nie chodzą mi po głowie Smile Chcę po prostu być wyżej w wynikach niż konkurencja.

Tak mnie zastanawia - czy jest jakiś sposób, aby w miarę szybko podbić oferty kupna na swojej aukcji? Sporo kupujących stosuje taką sztuczkę dzięki czemu są wysoko w wynikach wyszukiwania przedmiotów na Allegro. Ilość ofert jaka mnie interesuje wynosi około 80-100

Jeżeli umieściłem post w złym dziale to przepraszam


RE: Pozycjonowanie ofert allegro - Itachi198 - 25-05-2017 16:19

wykup reklamę, dodaj sellbooster


RE: Pozycjonowanie ofert allegro - trybulski - 19-11-2017 14:46

To zależy czy chcesz być wyżej w wyszukiwarce google czy wewnątrz allegro.

"(...) czy jest jakiś sposób, aby w miarę szybko podbić oferty kupna na swojej aukcji? Sporo kupujących stosuje taką sztuczkę (...)"
??? Możesz wyjaśnić, co masz na myśli?


RE: Pozycjonowanie ofert allegro - mahuzz - 22-11-2017 20:44

Chyba chodziło mu o to, że z innego konta kupuje swój przedmiot. Co za tym idzie więcej ofert->wyższa pozycja w allegro.


RE: Pozycjonowanie ofert allegro - m0drzew - 06-01-2018 06:30

Może nie jestem w temacie, ale co z prowizją dla allegro od sprzedaży ? jak za często rezygnujesz ze sprzedaży, to uwalają konto...


RE: Pozycjonowanie ofert allegro - Vasaki - 06-01-2018 06:42

Coś kosztem czegoś, jeżeli chcesz to możesz wykupować dany produkt lecz prowizji nie ominiesz Smile


RE: Pozycjonowanie ofert allegro - jarunioo7 - 06-01-2018 13:37

Mam w tym duże doświadczenie.. Można kupić przedmiot z innych kont i za niego nie zapłacić - allegro i tak to widzi jakby ten ktoś kupił. Później na koncie, na którym sprzedajesz należy wystąpić o zwrot prowizji żebyś nie był stratny na takich nieopłaconych transakcjach. Wszystko wygląda bardzo dobrze dopóki allegro się nie zorientuje - a zorientuje się dosyć szybko :/ Później czeka Cie usunięcie wszystkich Twoich aukcji lub tych, które podbijałeś - zależy od humoru allegro.

Dostajesz ostrzeżenie, po kilku takich akcjach allegro może usunąć Ci konto. Ogólnie nie polecam tak robić Smile


RE: Pozycjonowanie ofert allegro - kac.per - 24-01-2018 13:29

Ogólnie nie ma skutecznej metody na pozycjonowanie ofert na allegro, z kodem strony nic nie zrobisz, jedyne co to możesz wymyślić oryginalny opis produktu i nie kopiować ze strony producenta


RE: Pozycjonowanie ofert allegro - Armin Van Buuren - 30-01-2018 23:55

Jeśli chcesz wypozycjonowac ofertę allegro:

- Uzupełnij wszystkie parametry i atrybuty produktu
- Dodaj wielowariantowość
- Umieść dobry tytuł wypełniając wszystkie dozwolone znaki, jeśli zostaje ci miejsce, warto używać przymiotników określających dany produkt np ,,ZMYSŁOWE Perfumy Damskie Calvin Klein In2U 100ml"
- Umieszczaj dobre opisy produktów
- Staraj się otrzymywac najwyższe oeny tak aby otrzymać status ,super sprzedawcy,


To może nie być jakaś złota rada, ale dużo może pomóc, liczy się też konkurencyjność, bo ciężko będzie się przebić przez aukcje które mają przykładowo po kilkaset sprzedaży, jednak to co wypisałem powyżej w jakimś stopniu przyczyni się do pozycjonowania ofert.


RE: Pozycjonowanie ofert allegro - dotrek - 04-03-2018 16:15

wydaje mi sie ze jesli chodzi o allegro to bardziej skuteczne i oplacalne bedzie wykupienie reklamy niz staranie sie wypozycjonowac swoją oferte