Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com (/Temat-Propozycje-miejsc-na-3-ZLOT-Zarabiam-com-144818)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - mysc - 21-03-2017 18:15

(21-03-2017 16:59)Admin napisał(a):  Jako Janusz biznesu załatwiłem rabat - dam znać później Big Grin

Co prawda nastawiliśmy się już na Januszkowice, ale Rabat też może być Jerk2


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Admin - 21-03-2017 21:07

W podstawie wychodziło 300zł/apartament 4-osobowy za noc,
czyli 150zł na łebka, poprosiłem o ofertę dla grupy z zarabiam która już raz tam była i dostałem info że jak teraz zarezerwuje to za 55zł od łebka (czyli 110zł mamy 2 noce w apartamentach) mega spoko bo to prawie 30% taniej.

Dodatkowo pakiet atrakcji za 20zł/osobo-dzień

basen,jacuzzi, sauna,rowerki wodne, kajaki, hala odnowy motorycznej, skate park, boiska , łodzie 16 wiosłowe,

Więc myślę że śmiało można byłoby te 2 dychy doliczyć i na drugi dzień zlotu (pierwszy dzień to wiadomo czysta integracja impreza) wykorzystać. Smile
Cenowo jak za darmo Smile

Myślę że wstępnie zarezerwuje i zapłacę zaliczkę za miejsca na około 30 osób - jeśli byłoby więcej chętnych to będziemy się wtedy martwić, choć z pierwszego zlotu jak dobrze pamiętam to w jednym domku 4 osobowym spało sześć osób, a w drugim domku też 4osobowym spały dwie więc... szkoda gadać Big Grin Big Grin


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - zbyszeq - 21-03-2017 21:26

@[Admin]
Coś się tam zmieniło od 1 zlotu Smile?
Ogólnie mega opcja, jak na tamte warunki.

Paintaball też będzie Jerk2?
Z tymi domkami masz racje, ale wiadomo teraz nieco ludzie się bardziej znają i problemów żądnych nie powinno być Smile.


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Admin - 21-03-2017 21:29

@up

to nie wynikało z "nieznania" tylko "upojenia" xD
Co się zmieniło szczerze nie wiem bo nie było mnie w ubiegłym roku tam, ale się dowiem i też rozważę jakieś specjały bo w końcu po raz pierwszy planujemy to z porządnym dużym wyprzedzeniem Smile

Fajnie że wyjdzie taniej niż 2 lata temu Tongue


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - DDK - 21-03-2017 21:37

Cena jak za darmo w sumie, atrakcje za 20zł do woli wszystkie wymienione ( czy tam w jakimś harmonogramie )? To mega tanio. Cud miód i orzeszki impreza


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Liromir - 21-03-2017 22:23

Może wpadnie @[Karczu] i zamiast ręki poda nam koszulkę Huh pamiętam jak dziś hehe Big Grin


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Admin - 22-03-2017 15:07

(21-03-2017 21:37)DDK napisał(a):  Cena jak za darmo w sumie, atrakcje za 20zł do woli wszystkie wymienione ( czy tam w jakimś harmonogramie )? To mega tanio. Cud miód i orzeszki impreza
do woli Smile wiadomo jeśli łódź czy kajak będzie zajęty to będzie trzeba poczekać aż się zwolni no ale to nie problem Smile szczególnie że nie ma tym gigantycznego zainteresowania i zazwyczaj widzę przycumowane do brzegu łódki.

Jedynie wake park jest płatny osobno (jezdzenie na desce po wodzie) - tam też dostaje się cały strój, wyposażenie i deskę Smile


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - jarunioo7 - 22-03-2017 21:51

Pora poznać Ciebie @[Karczu] Big Grin
@[zbyszeq] - na Ciebie też poluje, nie było Cie rok temu Big Grin

Planów na wakacje żadnych nie mam, stawiam się na 100 pro ! Smile Dużo osób już się zna więc podejrzewam, że 30 osób stawi się na pewno..


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - zbyszeq - 22-03-2017 23:06

@[jarunioo7]
Jeżeli rozważany przez Admina termin się nie zmieni, to będę na pewno! impreza


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - tulinka - 23-03-2017 19:26

Q Hotel Plus Wrocław ma świetną sale konferencyjną, można tam posiedzieć pogadać, mają restauracje gdzie jest dobre jedzenie i jeszcze jest to Wrocław, można gdzieś iść na miasto, a w hotelu nocować Wink No a przy tym jest blisko mnie Idea