Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com (/Temat-Propozycje-miejsc-na-3-ZLOT-Zarabiam-com-144818)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - nitram - 27-02-2017 22:19

Liczyłem że admin wykupi na użytek własny na weekend tylko dla nas Big Grin

wtedy można by w wodzie siedzieć drinki pić Big Grin integracja by była dobra myślę Big Grin

a może coś koło łodzi ? jakieś integracyjne firmy ktoś zna czy ośrodki sprawdzone ? I oddać by się w ręce organizatorów ?


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - aero2 - 27-02-2017 23:51

@[nitram] Jeśli koło Łodzi to polecam http://www.hotelossa.pl
[Obrazek: mapa-atrakcji-ossa.jpg]


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Admin - 28-02-2017 08:27

(27-02-2017 21:10)nitram napisał(a):  A już myślałem że dwie pieczenie na jednym ogniu ogarnę Big Grin
tak sądziłem grillmistrzu impreza
z dziećmi nie kombinuj Tongue płacze o poranku to nie coś na co większość liczy Tongue


(27-02-2017 22:19)nitram napisał(a):  Liczyłem że admin wykupi na użytek własny na weekend tylko dla nas Big Grin

wtedy można by w wodzie siedzieć drinki pić Big Grin integracja by była dobra myślę Big Grin

a może coś koło łodzi ? jakieś integracyjne firmy ktoś zna czy ośrodki sprawdzone ? I oddać by się w ręce organizatorów ?

za słąbo wyboldowałeś/powiększyłeś "admin" Tongue wydaje mi się że jak jesteśmy "panami" swoich decyzji i robimy to co kiedy chcemy i jak chcemy jak na poprzednich zlotach jest bardziej korzystne.


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - jarunioo7 - 28-02-2017 13:35

(27-02-2017 16:13)MaLiN napisał(a):  [...]

A tak serio, to mogę polecić http://www.siedliskojanczar.pl/- okolice Rzeszowa. Nie ma domków, są pokoje, ale za to cisza i spokój, klimatyczne miejsce.

[...]

Jak okolice Rzeszowa to daniel42na pewnie wpadnie Jerk2

Co do miejscówki to faktycznie Skorzęcin był polecany kilka razy.
Strona: http://skorzecin.org.pl/skorzecin/skorzecin-informacje/

Z takich lepszych atrakcji to zauważyłem windsurfing. Jakiś paintball czy coś to myślę, że nie byłoby problemu ze zorganizowaniem. Ponadto ze Skorzęcina jest 50km do Biskupina - myslę, że ciekawe miejsce do odwiedzenia w drodze powrotnej Smile


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - nik5pl - 01-03-2017 08:43

Na mazury Wink


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - nitram - 01-03-2017 15:05

Ten Skoszęcin myślę dobra opcja, prawie środek polski więc każdy powinien mieć stosunkowo blisko, domki te 12 + nowo zrobione i ceny myślę też przystępne. Apartamenty 18+ cena już znacznie wyższa, ale myślę że i na takie domki stać zarabiaczy Big Grin atrakcji też w okolicy trochę.
Ja jestem za Big Grin
Jedyny minus dla mnie to odległość 230 km i 3,5 godzin drogi..... ale do zrobienia jak termin będzie dogodny.


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - DDK - 01-03-2017 16:32

Skorzęcin spoko opcja, centrum polski więc dla każdego sprawiedliwie. Ja mam 369km (4h 16min drogi) w tym kawałek płatnej A2 ale no problemo. Jak dla mnie bardzo spoko miejscówka i piszę się na zlot po raz drugi więc czekam na dalszy rozwój organizacji Jerk2

Z lokalizacją nikomu się nie dogodzi bo wiadomo każdy chciałby "za płotem" ale 300km myślę że nie jest to jakaś mega odległość w dobie aut Big Grin Tym bardziej, że można się zorganizować z kimś nawet po drodze.


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Liromir - 01-03-2017 17:12

kutfa jak zawsze daleko
[Obrazek: NtAa182.png]

może Panowie jakieś mielno, kołobrzeg, krynica morska (petarda, jeszcze quady są do wypożyczenia) Big Grin


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Admin - 01-03-2017 19:59

(01-03-2017 15:05)nitram napisał(a):  Ten Skoszęcin myślę dobra opcja, prawie środek polski więc każdy powinien mieć stosunkowo blisko, domki te 12 + nowo zrobione i ceny myślę też przystępne. Apartamenty 18+ cena już znacznie wyższa, ale myślę że i na takie domki stać zarabiaczy Big Grin atrakcji też w okolicy trochę.
Ja jestem za Big Grin
Jedyny minus dla mnie to odległość 230 km i 3,5 godzin drogi..... ale do zrobienia jak termin będzie dogodny.

tylko 230 km i jeszcze marudzisz? no bez jaj;s rok temu miałeś dalej. Lol

(01-03-2017 16:32)DDK napisał(a):  Skorzęcin spoko opcja, centrum polski więc dla każdego sprawiedliwie. Ja mam 369km (4h 16min drogi) w tym kawałek płatnej A2 ale no problemo. Jak dla mnie bardzo spoko miejscówka i piszę się na zlot po raz drugi więc czekam na dalszy rozwój organizacji Jerk2

Z lokalizacją nikomu się nie dogodzi bo wiadomo każdy chciałby "za płotem" ale 300km myślę że nie jest to jakaś mega odległość w dobie aut Big Grin Tym bardziej, że można się zorganizować z kimś nawet po drodze.
mam mega podobnie Tongue
4 godz. 29 min (366,2 km) przez A4


(01-03-2017 17:12)Liromir napisał(a):  kutfa jak zawsze daleko
[Obrazek: NtAa182.png]

może Panowie jakieś mielno, kołobrzeg, krynica morska (petarda, jeszcze quady są do wypożyczenia) Big Grin

Coś takiego raczej nigdy się nie wydarzy. Masz trasę jak każdy z obrzeży polski, jednak centralna polska to dogodna lokalizacja dla każdego bo te 400km to praktycznie maximum dla każdego.


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - badylek - 01-03-2017 20:43

(01-03-2017 15:05)nitram napisał(a):  Ten Skoszęcin myślę dobra opcja, prawie środek polski więc każdy powinien mieć stosunkowo blisko, domki te 12 + nowo zrobione i ceny myślę też przystępne. Apartamenty 18+ cena już znacznie wyższa, ale myślę że i na takie domki stać zarabiaczy Big Grin atrakcji też w okolicy trochę.
Ja jestem za Big Grin
Jedyny minus dla mnie to odległość 230 km i 3,5 godzin drogi..... ale do zrobienia jak termin będzie dogodny.

Jak bedzie miejsce i podany termin to polecimy peletonem z łodzi Smile

Mam nadzieje ze termin będzie dogodny i uda mi sie wreszcie przyjechać i wcisnąć w terminarz Smile

Proponuje cos w ślesinie nad jeziorkiem, klimatyczne domki boiska do siatki skutery wodne itd Smile warto obczaić Smile