Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - maxiu170 - 27-09-2018 20:10

Nie ma Pan Sad A z PayPala da się doładować ?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - zarobki11 - 27-09-2018 20:31

tak można.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - KliXeR - 27-09-2018 20:45

Czytał ktoś newsy na stronie? Chyba nas prześwietlili. Jerk2

[Obrazek: 0fe5b739c2497787becf279eae2ed39d.png]

Edit:
[Obrazek: 8940df0f55b9edd33542629a262e1e51.png]
Sad


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - pawlosek - 27-09-2018 21:18

Odnośnie statusu strony, że boty są złe i że podwozie też było złe...

Stworzyli stronę, na której można wypromować swój kanał... za hajs. Ludzie będą klikać w streamy tylko dlatego, żeby... oglądać nieznanych streamerów, którzy czasami kupują wyświetlenia pomimo tego, że są offline? facepalm

"you're as useless to this site as a bot is"
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nie używa bota i podczas klikania faktycznie zainspirował go jakiś streamer mający <10 widzów.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - zarobki11 - 27-09-2018 21:23

Powiem tak na razie bana nie dostałem zmieniłem jedynie czas odświeżania na losowy od 2-4 minut i czas kliknięć aby był dłuższy niż większość na forum.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Frinks - 27-09-2018 21:35

Dostałem bana za nic, dziwna sprawa gdyż nigdy nie używałem botów na ich stronie, napisałem do nich na email, zobaczę co mi odpiszą.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - stolar7 - 27-09-2018 21:37

Swoją drogą, czy ktoś wie, że w regulaminie JUŻ WCZEŚNIEJ BYŁO, że nie można używać automatycznych systemów? Bo pamiętam, że dali jedynie komunikat odnośnie zbyt częstego odświeżania. Ktoś się wczytywał wcześniej w regulamin? Bo wrzucili komunikat, że jest to zakazane i w tym samym momencie poleciały bany. Kpina.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - pawlosek - 27-09-2018 21:42

(27-09-2018 21:37)stolar7 napisał(a):  Swoją drogą, czy ktoś wie, że w regulaminie JUŻ WCZEŚNIEJ BYŁO, że nie można używać automatycznych systemów? Bo pamiętam, że dali jedynie komunikat odnośnie zbyt częstego odświeżania. Ktoś się wczytywał wcześniej w regulamin? Bo wrzucili komunikat, że jest to zakazane i w tym samym momencie poleciały bany. Kpina.

Regulaminu jako tako rozbudowanego nie było, ToS z raptem kilka prawnych zdań odnośnie używania strony, Privacy Policy i takie pierdoły Tongue

https://www.twitchfollows.com/tos

Prosz. Nic nie ma o botach Tongue


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - stolar7 - 27-09-2018 21:48

Faktycznie, dzięki za link. No to jak już się bawią w szeryfów, to powinni walnąć komunikat dla każdego użytkownika, że od tej pory takie coś grozi banem, a nie strzelać tym na lewo i prawo. Jak widać również w tych, którzy nawet tych automatycznych systemów nie używali.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 27-09-2018 21:59

Tak właściwie, to ta strona bez botów powoli zacznie umierać, bo przyznawać się, kto będzie siedział 24/7 z otwartymi kartami by klikac przyciski za ~0.002$ beka

Jakby poszła fala banów na boty, to strona by została pewnie z +/- 25% uzytkownikow którzy teraz uzywaja tej strony.

btw próbował ktoś cofnąć płatność na paypalu po zbanowaniu konta?