Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycje zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Propozycje zarabiania (/Temat-Propozycje-zarabiania-144083)

Strony: 1 2


Propozycje zarabiania - xlolx - 11-02-2017 05:57

Hej, jestem prawie nowy w zarabianiu. Coś tam już zbierałem, ale nie są to żadne kokosy lub pieniądze, z ktorych byłbym zadowolony. Mogę podjąć się też prawie każdej pracy - mam cos kolo 7h/1dzien. Mogę zarejestrować się z Twojego linka i zbierać hajs, ale tylko jeśli dostanę dokładne instrukcje i pełną ofertę. Nie jestem też aż taki swiezak, wiec aż tak w konia zrobić mnie się nie da. Propozycje można składać tu lub na pw. Moje zainteresowania:
- fake boty
- strony www
- mypay
- shorte

Zapraszam


Propozycje zarabiania - cky - 11-02-2017 07:43

Ładnie możesz sobie dorobić na ankietach tylko potrzeba cierpliwości no i trochę codziennego czasu.

Myśle,że 200 zł miesięcznie spokojnie można wyciągnąć,tylko jak mówię trzeba trochę czasu poświecić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Propozycje zarabiania - xlolx - 11-02-2017 08:22

(11-02-2017 07:43)cky napisał(a):  Ładnie możesz sobie dorobić na ankietach tylko potrzeba cierpliwości no i trochę codziennego czasu.

Myśle,że 200 zł miesięcznie spokojnie można wyciągnąć,tylko jak mówię trzeba trochę czasu poświecić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ankiety - hmmm. Nie za bardzo mam czas na 0.1$ za jedną na 24 h. Wrzuciłem się w to tak by po prostu spróbować, ale zniechecilem sie albo z małej ilosci albo z malej platnosci :/


RE: Propozycje zarabiania - Czaq - 11-02-2017 09:10

Zapraszam Cie do treepay. Serwis naprawdę oferuje konkretne programy, stawki a co za tym idzie - zarobek.
Kliknij w link z mojej sygnatury i działaj Wink


RE: Propozycje zarabiania - mariomax - 11-02-2017 09:49

Jak masz 50 $ na start to zapraszam do Skyllex po 30 dniach będziesz miał +50 % , czyli w sumie 75$.
W każdej chwili można wyplacać. Program działa ponad 1.5 roku i ciagle się rozwija.
Jak chcesz wiedzieć więcej - pisz priv.


RE: Propozycje zarabiania - xlolx - 11-02-2017 10:32

(11-02-2017 09:49)mariomax napisał(a):  Jak masz 50 $ na start to zapraszam do Skyllex po 30 dniach będziesz miał +50 % , czyli w sumie 75$.
W każdej chwili można wyplacać. Program działa ponad 1.5 roku i ciagle się rozwija.
Jak chcesz wiedzieć więcej - pisz priv.

Hej, nie nie będę się nigdy wrzucac w inwestowanie,
Po 1 bo nie mam na start
2 bo nie będę marnować
3. Serwis może nie wypłacać

(11-02-2017 09:10)Czaq napisał(a):  Zapraszam Cie do treepay. Serwis naprawdę oferuje konkretne programy, stawki a co za tym idzie - zarobek.
Kliknij w link z mojej sygnatury i działaj Wink

Napisz dokładnie ze szczegółami jak mogę promować nie mając niczego? Wink


RE: Propozycje zarabiania - bestek112 - 11-02-2017 10:54

Jak czytam taki temat to mi ręce opadają. Chcesz pieniądze podane na dłoni? Szukasz idioty który zdradzi Tobie swoją niszę za refflinka? Co najlepsze ludzie proponują Ci różne rzeczy a Ty jesteś wybredny jak Panienka. Zajmij się zarabianiem na swój sposób jak każdy kto zarabia większe pieniądze. Nie czekaj aż one same do Ciebie przyjdą.


RE: Propozycje zarabiania - xlolx - 11-02-2017 11:55

(11-02-2017 10:54)bestek112 napisał(a):  Jak czytam taki temat to mi ręce opadają. Chcesz pieniądze podane na dłoni? Szukasz idioty który zdradzi Tobie swoją niszę za refflinka? Co najlepsze ludzie proponują Ci różne rzeczy a Ty jesteś wybredny jak Panienka. Zajmij się zarabianiem na swój sposób jak każdy kto zarabia większe pieniądze. Nie czekaj aż one same do Ciebie przyjdą.

Chyba Szanowny kolega mnie nie zrozumiał. Ja nie mam zaplecza dlatego raczej suby odpadają bo nie mam dobrego zasięgu. Siedzę no już chyba długo w zarabianiu, wiec chyba wiem co się opłaca a co nie, a ty mi to komentujesz? Skoro nie chcesz tracić na to czasu, jeśli nie udzielasz odpowiedzi - Nic nie pisz. Jestem takim typem ludzi, który znosi krytykę, ale ty chyba już przeginasz, bo nie nie napisałem, ze od razu chce nisze za darmo.

Ja tylko próbuje zarobic


RE: Propozycje zarabiania - bestek112 - 11-02-2017 12:14

(11-02-2017 11:55)xlolx napisał(a):  
(11-02-2017 10:54)bestek112 napisał(a):  Jak czytam taki temat to mi ręce opadają. Chcesz pieniądze podane na dłoni? Szukasz idioty który zdradzi Tobie swoją niszę za refflinka? Co najlepsze ludzie proponują Ci różne rzeczy a Ty jesteś wybredny jak Panienka. Zajmij się zarabianiem na swój sposób jak każdy kto zarabia większe pieniądze. Nie czekaj aż one same do Ciebie przyjdą.

Chyba Szanowny kolega mnie nie zrozumiał. Ja nie mam zaplecza dlatego raczej suby odpadają bo nie mam dobrego zasięgu. Siedzę no już chyba długo w zarabianiu, wiec chyba wiem co się opłaca a co nie, a ty mi to komentujesz? Skoro nie chcesz tracić na to czasu, jeśli nie udzielasz odpowiedzi - Nic nie pisz. Jestem takim typem ludzi, który znosi krytykę, ale ty chyba już przeginasz, bo nie nie napisałem, ze od razu chce nisze za darmo.

Ja tylko próbuje zarobic

Skoro długo w tym siedzisz to czemu jeszcze nie zarabiasz samodzielnie zadowalających Cię pieniędzy? Bo szukasz drogi na skróty np właśnie tworząc taki temat. Te forum to duża skarbnica wiedzy, trzeba tylko umieć ją wykorzystać.
Czytaj, próbuj, a w końcu znajdziesz niszę która "będzie dla Ciebie". Życzę dużych zarobków, tylko nie czekaj i nie marnuj czasu na czekanie aż ktoś Ci poda przepis na hajs. Smile


RE: Propozycje zarabiania - tokadam85 - 11-02-2017 18:18

Ankiety w ClickSense 3$ dziennie jak najbardziej osiągalne.Zero inwestycji.Ważne dobrze skonfigurować profil w programie