Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sub czy premium, jakie stawki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sub czy premium, jakie stawki? (/Temat-Sub-czy-premium-jakie-stawki-143940)



Sub czy premium, jakie stawki? - chinczyyk - 07-02-2017 21:25

Witam
Tak jak w temacie czy preferujecie SUB SMS czy Premium? Które według was lepiej konwertuję i na jakich stawkach najlepiej zarabiacie? Smile


RE: Sub czy premium, jakie stawki? - Czaq - 07-02-2017 21:30

Cześć. To kwestia szczerze mówiąc grupy odbiorcow. Mi w większości przypadków MT4 najlepiej konwertuje z kosztem 4.92zl.
Polecam Wink


RE: Sub czy premium, jakie stawki? - full2000 - 08-02-2017 00:34

Zdecydowanie subskrypcje. Jak robiłem test na premkach to długo czekałem na jakikolwiek lead. Na priv. mogę dokładniej polecić serwis subsms, który daje mi zarabiać nawet przy stos. niewielkim ruchu a jakbyś potrzebował konkretnej pomocy w zarabianiu na subach to również zapraszam na pw. Pozdrawiam Smile


RE: Sub czy premium, jakie stawki? - Liromir - 08-02-2017 01:56

zagwostka od początku tego sposobu zarobku, próbuj sam i testuj - czasem lepiej mt czasem m0


RE: Sub czy premium, jakie stawki? - bestek112 - 08-02-2017 01:57

Polecam przeglądnąć dogłębnie forum i samemu spróbować.


RE: Sub czy premium, jakie stawki? - kumix - 08-02-2017 17:01

Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż testowanie. ogólnie to dostosowuje stawke do promowanego materialu i grupy docelowej-tak uczył mnie mój mentor xD metoda prób i błęndów.


Sub czy premium, jakie stawki? - mahuzz - 08-02-2017 20:04

Próbuj. Z własnego doświadczenia powiem ze na subach mam dosyć stabilne zarobki, a na premium raz 0 a raz 2x tyle co na subach. Zawsze możesz spróbować promować i to i to Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Sub czy premium, jakie stawki? - Wojo-MyLead - 10-02-2017 15:07

Możesz skorzystać z serwisu MyLead i promując jeden i ten sam link przetestować 2 lub więcej stawek jednocześnie.

Po więcej informacji zapraszam do tego tematu

Będziesz mógł przetestować na czym więcej zarobisz na danej niszy.


Z moich osobistych doświadczeń dużo więcej zarabiam na stawce MO 10 niż na MT 6. Ale to też kwestia niszy i sposobu promocji.


RE: Sub czy premium, jakie stawki? - AnnaKa - 10-02-2017 15:56

Jeżeli nie wiesz na co się zdecydować możesz śmiało do mnie napisać na GG.

Chętnie udzielę Tobie wszelkiej pomocy w sieci Lead.Network, mało tego podpowiem co możesz promować i w jaki sposób.


RE: Sub czy premium, jakie stawki? - iCash.pl - 15-02-2017 11:53

Myślę że najlepszą odpowiedzią na zadane przez Ciebie pytanie będzie po prostu: wypróbuj oba.
W zależności od rodzaju Twojego serwisu i formy zarabiania, po takich testach na pewno dobierzesz najlepszy sposób na maksymalny zysk.

Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z usług iCash.pl

Oferujemy obsługę SMS Premium oraz subskrypcji SMS.
Ponadto posiadamy wiele ekspresowych form wypłaty.

Zapraszam do kontaktu:
iCash.pl
mail: [email protected]
GG: 60977215