Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam na Aliexpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiam na Aliexpress (/Temat-Zarabiam-na-Aliexpress-143135)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Zarabiam na Aliexpress - bestek112 - 21-02-2017 00:27

Ostatnie dwa dni dużo próbowałem. Znalazłem sposób żeby ludzie wchodzili lecz konwersacja słaba, niestety. Ale no grosz do grosza... Coraz bliżej sukcesu Smile
[Obrazek: ruch.png]


RE: Zarabiam na Aliexpress - Tcep - 21-02-2017 00:57

(21-02-2017 00:27)bestek112 napisał(a):  Ostatnie dwa dni dużo próbowałem. Znalazłem sposób żeby ludzie wchodzili lecz konwersacja słaba, niestety. Ale no grosz do grosza... Coraz bliżej sukcesu Smile
[Obrazek: ruch.png]

Rozumiem, że wystarczy jeden link do danego przedmiotu i jeżeli osoba nie wyłączy przeglądarki to zaliczy prowizje z wszystkich przedmiotów, które zakupi podczas tej sesji, gdy otwarła mój link? I mam pytanie odnośnie zliczania. Dolary na koncie pojawiają się dopiero, gdy zamówienie całkowicie się zrealizuje czy jak zamowi coś to też już się pokazuje?? I co to EPC?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabiam na Aliexpress - ktosiek - 21-02-2017 03:03

(21-02-2017 00:57)Tcep napisał(a):  
(21-02-2017 00:27)bestek112 napisał(a):  Ostatnie dwa dni dużo próbowałem. Znalazłem sposób żeby ludzie wchodzili lecz konwersacja słaba, niestety. Ale no grosz do grosza... Coraz bliżej sukcesu Smile
[Obrazek: ruch.png]

Rozumiem, że wystarczy jeden link do danego przedmiotu i jeżeli osoba nie wyłączy przeglądarki to zaliczy prowizje z wszystkich przedmiotów, które zakupi podczas tej sesji, gdy otwarła mój link? I mam pytanie odnośnie zliczania. Dolary na koncie pojawiają się dopiero, gdy zamówienie całkowicie się zrealizuje czy jak zamowi coś to też już się pokazuje?? I co to EPC?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Tak, jak nie wyłączy przeglądarki lub nie wyczyści ciasteczek to zaliczy ze wszystkiego co kupi. Dolary przerzucą się z oczekujących na gotowe do wypłaty po okołu 60-90 dniach od złożenia zamówienia (towar musi przyjść, kupujący potwierdzić, że dostał i czeka się jeszcze trochę aż AliExpress zaakceptuje całą transakcje). Jak ktoś coś zamówi to odrazu pokazuje numer zamówienia, date i co to za przedmiot ze statusem Waiting.


RE: Zarabiam na Aliexpress - koneser00 - 21-02-2017 03:36

mam grupkę na fejsie 50 k o ali muszę ją odswiezyc


RE: Zarabiam na Aliexpress - bestek112 - 21-02-2017 06:48

(21-02-2017 03:36)koneser00 napisał(a):  mam grupkę na fejsie 50 k o ali muszę ją odswiezyc

Oo z tego ładny profit możesz mieć Wink

(21-02-2017 03:03)ktosiek napisał(a):  
(21-02-2017 00:57)Tcep napisał(a):  
(21-02-2017 00:27)bestek112 napisał(a):  Ostatnie dwa dni dużo próbowałem. Znalazłem sposób żeby ludzie wchodzili lecz konwersacja słaba, niestety. Ale no grosz do grosza... Coraz bliżej sukcesu Smile
[Obrazek: ruch.png]

Rozumiem, że wystarczy jeden link do danego przedmiotu i jeżeli osoba nie wyłączy przeglądarki to zaliczy prowizje z wszystkich przedmiotów, które zakupi podczas tej sesji, gdy otwarła mój link? I mam pytanie odnośnie zliczania. Dolary na koncie pojawiają się dopiero, gdy zamówienie całkowicie się zrealizuje czy jak zamowi coś to też już się pokazuje?? I co to EPC?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Tak, jak nie wyłączy przeglądarki lub nie wyczyści ciasteczek to zaliczy ze wszystkiego co kupi. Dolary przerzucą się z oczekujących na gotowe do wypłaty po okołu 60-90 dniach od złożenia zamówienia (towar musi przyjść, kupujący potwierdzić, że dostał i czeka się jeszcze trochę aż AliExpress zaakceptuje całą transakcje). Jak ktoś coś zamówi to odrazu pokazuje numer zamówienia, date i co to za przedmiot ze statusem Waiting.

Hmm to do kiedy trzymają się ciasteczka?
EDIT: Kurczę nie doczytałem. Już rozumiem.


RE: Zarabiam na Aliexpress - bestek112 - 23-02-2017 00:26

Powoli jakoś leci, w 3 dni ponad 30$ Smile

[Obrazek: image.png]

Kto się zarejestrował z mojego linka i ma jakieś pytania, śmiało pisać tu PW albo na maila: [email protected]


RE: Zarabiam na Aliexpress - patryk574 - 23-02-2017 08:12

Do promocji postów używasz FB ADS ?


RE: Zarabiam na Aliexpress - fusek - 23-02-2017 09:30

A jak to jest z ali, ktos kliknie link, ktory promuje, ale zrobi zakupy innej rzeczy, to pewnie tez cos nam naliczy?Smile


RE: Zarabiam na Aliexpress - Zawadson - 23-02-2017 12:19

Kilka postów wyżej masz odpowiedź!


RE: Zarabiam na Aliexpress - bestek112 - 23-02-2017 15:53

(23-02-2017 08:12)patryk574 napisał(a):  Do promocji postów używasz FB ADS ?

Nie