Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania (/Temat-Comperialead-czyli-1000zl-w-kilka-godzin-bez-polecania-142772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - kacperku - 17-04-2017 11:07

Czy trzeba odprowadzać od tego podatek, jak tak to jak?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 17-04-2017 13:08

Od każdego udokumentowanego zarobku trzeba odprowadzać podatek. (najśmieszniejsze jest jednak to, że ludzie pytają o odprowadzanie podatku, zanim cokolwiek zarobią hahahaha) Huh Jerk2


Tutaj info w jaki sposób odprowadzać od tego zarobku podatek:
http://wirtualnyhajs.pl/jak-rozliczac-sie-z-podatkow-w-programach-partnerskich/


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - maciek1422 - 17-04-2017 20:43

Warto jeszcze wchodzić w comperię? Myślę tylko o założeniu kont na siebie, bez promowania. Wypłacają cały czas? Torochę długo na te wypłaty trzeba czekać, ale chyba lepiej poczekać i dostać kasę, niż zrobić oferty i dostać bana w przypadku bankier.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - DeI - 17-04-2017 22:26

No w systemie partnerskim dostałem już wypłatę dosyć szybko przelali max tydzien czekania
W Comperi 31 marca złożyłem rachunek i oczekuje na wypłatę.
Ale widzę po postach że strasznie długo się czeka. Więc ile nie trzy tygodnie?


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 18-04-2017 17:46

(17-04-2017 20:43)maciek1422 napisał(a):  Warto jeszcze wchodzić w comperię? Myślę tylko o założeniu kont na siebie, bez promowania. Wypłacają cały czas? Torochę długo na te wypłaty trzeba czekać, ale chyba lepiej poczekać i dostać kasę, niż zrobić oferty i dostać bana w przypadku bankier.

Myślę, że jak na obecną chwilę to wciąż warto - zaaktualizowałem tabele właśnie ( bo trochę olałem sprawe ostatnimi czasy) i dalej można zarobić ok 1000zł z kont bankowych i z 3 pożyczek, więc warto korzystać póki jeszcze jest taka możliwość. Smile
Tutaj link do tabeli:
http://docs.google.com/spreadsheets/d/1yFBpBnlWVBF9gkr2KfuxPZdKx6wMAhSz19pLMK5p_wc/edit?usp=sharing
Teraz były wypłaty z lutego, więc w maju są wypłaty z marca itd.. Wink

Tak, Comperialead wciąż jest wypłacalna i jeśli spełnisz wszystkie warunki jak należy to pieniądze Ci naliczą i o to się nie ma co martwić, bo zawsze można złożyć reklamację jak Ci kasy nie naliczą. Smile


(17-04-2017 22:26)DeI napisał(a):  No w systemie partnerskim dostałem już wypłatę dosyć szybko przelali max tydzien czekania
W Comperi 31 marca złożyłem rachunek i oczekuje na wypłatę.
Ale widzę po postach że strasznie długo się czeka. Więc ile nie trzy tygodnie?

@[DeI] A to jeszcze nie wyłapałeś bana w Systemie? Wink Zazdroszczę Big Grin
To jest tak, że rachunek wystawiają pod koniec miesiąca (max do 10 dnia kolejnego miesiąca), a wypłaty realizowane są od 20 dnia każdego miesiąca, więc załóżmy złożyłeś rachunek 31 marca, to wypłatę dostaniesz jakoś 20-25 kwietnia.


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - DeI - 18-04-2017 19:47

W Systemie partnerskim robiłem inaczej konta może dlatego nie dostałem mianowicie
Za każdym razem zmieniałem IP bo mam zmienne. I robiłem na innej przeglądarce niż ta w której aktualnie byłem zalogowany w systemie no i ciasteczka każdorazowo czyszczone a może wpłynęło to że kont w ogóle nie zamknąłem jeszcze xD. Aż tak powszechne są te bany tam?

Chyba Kwietnia kumplu bo ci się wpisał tam marzec xD


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 18-04-2017 21:21

W sumie tak jak robiłeś ze zmianami IP to nawet bezpieczniej jeśli chodzi o System Partnerski, bo oni banują jak chcą, więc póki ta metoda działa to warto robić tak jak piszesz dla pewności.. Wink
Choć i tak widzę, że sporo ludzi dalej się rejestruje do Comperii, ciekawe czy to tylko puste rejestracje czy coś tam podziałają.. Tongue
Te bany były powszechne jakiś 1-2 miesiące temu, teraz nie wiem jak to wygląda, ale w sumie to w większości dostały osob co robiły sporo wniosków z 1 IP i na swoje dane (program partnerski chyba wie tylko o IP, a bank ma info o danych, więc przypuszczam, że dlatego dalej nie miałeś od innych żadnej smutnej wiadomości e-mail).

Dzięki za poprawienie, ktoś by jeszcze źle zrozumiał hehe Wink


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - kamil7154 - 24-04-2017 01:16

Warto uderzac ? Jakby sie tak zastanowic i placic znajonym 50% to niezla kaska z tego moze byc az dziwne...


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - adrian018 - 24-04-2017 13:50

(24-04-2017 01:16)kamil7154 napisał(a):  Warto uderzac ? Jakby sie tak zastanowic i placic znajonym 50% to niezla kaska z tego moze byc az dziwne...

Też kiedyś o tym myślałem, nawet tutaj na forum są takie oferty w dziale Refback za Pieniądze
Jednak według regulaminu programów partnerskich ruch motywowany (bo tak się nazywa taki ruch, jest zabroniony i jak ktoś to zgłosi albo się dowiedzą z jakiegoś źródła to Ci po prostu konto zablokują Smile


RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania - kamil7154 - 24-04-2017 15:27

no ta, ale wiesz, nie chodzi mi ze w necie bo zaraz wiadomix jakis uprzejmy kolega moze napisac maila do nich xDD ale wiesz wsrod znajomkow na fejsie, rodziny itp. ; D jak serwis wyplaca i ogolnie jest git to ja w niego uderzam, easy siano