Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwne omamy przy zasypianiu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Dziwne omamy przy zasypianiu (/Temat-Dziwne-omamy-przy-zasypianiu-142257)

Strony: 1 2 3 4


Dziwne omamy przy zasypianiu - Efektmotyla - 31-12-2016 00:41

pierwsza mysl poprzebudzeniu to siku Big Grin


RE: Dziwne omamy przy zasypianiu - Huston - 31-12-2016 09:43

(30-12-2016 12:09)thomasward napisał(a):  A ja polecam nie słuchać się specjalistów od wszystkiego z internetu i serio udać się do lekarza rodzinnego, który Cię skieruje gdzieś dalej. To nic strasznego ani wstydliwego iść z takim problemem. Smile


Lekarze nie są po to by leczyć, tylko żebyś był jak najdłużej chory - to wielki biznes. Człowiek zdrowy nie przynosi dochodu. Więc rozpylają syf w powietrzu, syf w przemyśle spożywczym, masz przecież przynosić dochód. Najczęściej przepisane leki powodują następne przypadłości! Obecnie sam odpowiadam za swoje zdrowie. Oczywiście nie twierdze, że wszelka medycyna to zło. Potrafią mnie po wypadku złożyć do kupy! Chodzi mi o choroby autoimmunologiczne, ludzie przebudzcie się i zacznijcie w końcu edukować się na temat zdrowia to nie będziecie musieli z nich korzystać ! Pozdrawiam, już 5 rok bez lekarzy i przepisywanej od nich chemii Smile!


RE: Dziwne omamy przy zasypianiu - Filip_Sony - 31-12-2016 09:58

(31-12-2016 09:43)Huston napisał(a):  
(30-12-2016 12:09)thomasward napisał(a):  A ja polecam nie słuchać się specjalistów od wszystkiego z internetu i serio udać się do lekarza rodzinnego, który Cię skieruje gdzieś dalej. To nic strasznego ani wstydliwego iść z takim problemem. Smile


Lekarze nie są po to by leczyć, tylko żebyś był jak najdłużej chory - to wielki biznes. Człowiek zdrowy nie przynosi dochodu. Więc rozpylają syf w powietrzu, syf w przemyśle spożywczym, masz przecież przynosić dochód. Najczęściej przepisane leki powodują następne przypadłości! Obecnie sam odpowiadam za swoje zdrowie. Oczywiście nie twierdze, że wszelka medycyna to zło. Potrafią mnie po wypadku złożyć do kupy! Chodzi mi o choroby autoimmunologiczne, ludzie przebudzcie się i zacznijcie w końcu edukować się na temat zdrowia to nie będziecie musieli z nich korzystać ! Pozdrawiam, już 5 rok bez lekarzy i przepisywanej od nich chemii Smile!
No co innego nie brać antybiotyku na przeziębienie i leczyć się domowymi sposobami, a co innego diagnozować się na forach internetowych.
Mimo wszystko tak jak pisałem na początku radzilbym jednak udać się do lekarza autorowi wątku.
Chyba lepiej zrobić badania i dowiedzieć się, że to tylko przemęczenie niż zdiagnozować się na forum i żyć z jakimś guzem mózgu czy innym dziadostwem.
Tak czy siak, życzę zdrowia autorowi


RE: Dziwne omamy przy zasypianiu - karo1919 - 12-09-2017 11:23

Lekarz lekarzem, ale przede wszystkim zadbałabym o higienę snu i wyciszenie przed pójsciem spać Wink


RE: Dziwne omamy przy zasypianiu - Yani - 18-04-2019 22:51

Nie bagatelizujcie problemów ze snem choć z reguły problemy ze snem generuje stres.