Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spieniężenie Kont Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Spieniężenie Kont Facebook (/Temat-Spieniezenie-Kont-Facebook-140171)

Strony: 1 2


Spieniężenie Kont Facebook - Ogniemimieczem - 06-11-2016 00:00

Witam, posiadam sporo kont facebookowych mających po 500+ znajomych, nie pytajcie o źródło Smile
Chętnie usłyszę warte uwagi propozycje jak można owe konta spieniężyć, chętnie podepnę się pod czyjegoś refa wzamian. Pozdrawiam


RE: Spieniężenie Kont Facebook - sancte - 06-11-2016 09:15

Zrób grupy, o różnej tematyce.
Następnie z tych kont dodaj wszystkich znajomych do tych grup i człowieku możesz walnąć coś z smsami chociażby. Jakiś konkurs Wink


Znajomi wszyscy z Polski?


RE: Spieniężenie Kont Facebook - Robaczek12 - 06-11-2016 10:37

Ogniemimieczem pierwszy post i juz o kontach człowieku to nie masz napewno tyle kont po +500 znajomych . Uważajcie na tego pana coś kombinuje .


RE: Spieniężenie Kont Facebook - Ogniemimieczem - 06-11-2016 12:57

(06-11-2016 10:37)Robaczek12 napisał(a):  Ogniemimieczem pierwszy post i juz o kontach człowieku to nie masz napewno tyle kont po +500 znajomych . Uważajcie na tego pana coś kombinuje .
Nie chciałbym być nie uprzejmy ale jeżeli według liczba postów mówi o ilości zdobytych przeze mnie kont to współczuje Tobie integracji z innymi ludźmi, owszem mam wiele kont a nawet sporo kont których nie robię od 0 ponieważ wybrałem sobie krótszą drogę, a nie muszę się tłumaczyć skąd je mam, równie dobrze mogłem kupić 50 kont żeby zacząć zarabianie, bo przecież te forum do tego służy nieprawdaż? Dodatkowo dla Twojej wiadomości i potomności Forum służy do zadawania pytań i odpowiadanie na nie, więc jeśli nie masz żadnych powodów by mnie oceniać i oczerniać to sobie odpuść
Ps. Jeśli chcesz bym rozwiał Twoje wątpliwości bardzo chętnie mogę do Ciebie napisać wiadomość z każdego konta bądź zrobić dla Ciebie piękne zdjęcie z tablicy.
(06-11-2016 09:15)sancte napisał(a):  Zrób grupy, o różnej tematyce.
Następnie z tych kont dodaj wszystkich znajomych do tych grup i człowieku możesz walnąć coś z smsami chociażby. Jakiś konkurs Wink


Znajomi wszyscy z Polski?
Dzięki za radę próbowałem ostatnimi czasy stworzyć grupę jednakże miałem problem, ponieważ używałem niestety darmowych skryptów typu kopiuj wklej do konsoli, zaraz dostawałem blokadę na te 30 minut czy godzinę na dodawanie osób do grupy, używam też wtyczek do chroma które znalazłem na blackhatworld niektóre nawet są w porządku jeśli chodzi o scrapowanie id czy wysyłanie wiadomości z dobrze ustawionym delayem.
Też sporadycznie używam Facebook Blaster Pro znalazłem go w paczce której miły Pan wrzucił w dziale Boty i Programy.
Miałbyś może jakiś pomysł bądź radę jak mógłbym szybko i w miarę sprawnie dodać wszystkich znajomych do grupy, na dzień dzisiejszy mam około 15 kont +/- lecz z każdym dniem ta liczba będzie rosła bo jako iż to są moje początki widzę na Facebooku spory potencjał.
@Edit, Tak, konta są Polskie i wszyscy znajomi pochodzą z Polski, wiek kont jak i znajomych jest zróżnicowany z reguły próbowałem targetować w grupę ludzi 0-20 lat


RE: Spieniężenie Kont Facebook - Zaperr44 - 06-11-2016 18:50

(06-11-2016 10:37)Robaczek12 napisał(a):  Ogniemimieczem pierwszy post i juz o kontach człowieku to nie masz napewno tyle kont po +500 znajomych . Uważajcie na tego pana coś kombinuje .

Co on ma kombinować skoro tylko się zapytał? facepalm

Tak jak wyzej polecam stworzenie grupki,dodanie znajomych z tych wszystkich kont a potem jakiś pomysł z sub sms i jest profit Smile


RE: Spieniężenie Kont Facebook - Ogniemimieczem - 06-11-2016 19:36

(06-11-2016 18:50)Zaperr44 napisał(a):  
(06-11-2016 10:37)Robaczek12 napisał(a):  Ogniemimieczem pierwszy post i juz o kontach człowieku to nie masz napewno tyle kont po +500 znajomych . Uważajcie na tego pana coś kombinuje .

Co on ma kombinować skoro tylko się zapytał? facepalm

Tak jak wyzej polecam stworzenie grupki,dodanie znajomych z tych wszystkich kont a potem jakiś pomysł z sub sms i jest profit Smile

Dzięki za zainteresowanie się tematem ! Smile
Próbowałem z Grupami chciałbym z nimi pokombinować bo przeleciałem sporo tematów tutaj jak i na makecash czy blackhatworld, myślę że teorie ogarniam jednakże w praktyce jest o wiele ciężej z dwóch kont chciałem na próbę stworzyć grupę i dodać tam ich znajomych lecz po dodaniu 50-70 osób od razu dostaje blokadę. Zaś kiedyś z innego konta udało mi się dodać na raz bodaj 450 osób, czy jest jakaś zasada bądź pewien sposób by sprawnie móc dodać w dzień, dwa czy trzy około 20k ludzi do grupy?
Wiem że to nie są powszechnie dostępne informacje zapewne, ale jestem w stanie miło się za nie odpłacić Smile


RE: Spieniężenie Kont Facebook - Jatutylkopatrze - 06-11-2016 19:52

Grupy to teraz nie stworzysz szybko Big Grin bo mozna max 2-4k ludzi na dzien dodac do grupy :/ sam tworzylem pol roku temu grupy ;/ i przestalem przez ten system FB :/

Moze tworzenie fanpage? lub sprzedawanie zapraszanie ludzi do polubienia do fanpage Big Grin


RE: Spieniężenie Kont Facebook - Ogniemimieczem - 06-11-2016 20:47

Tak też myślałem że coś jest nie tak, miałem też pomysł by tworzyć Fp dzięki tym kontom które mam myślę że szybko bym je wybił+ jakaś promocja z Facebook ads za 10-20 zł, lub wybić konto matka jako fanpage pod jakąś ofertę Cpa Dating, czy może pod suby sms.


RE: Spieniężenie Kont Facebook - aero2 - 06-11-2016 20:55

@[Ogniemimieczem]
Ja bym na twoim miejscu, opylił te konta hurtem komuś i się nie męczył, jak nie masz botów i skryptów do obsługi, jak się w Polsce boisz to zagranicą za Bitcoin.


RE: Spieniężenie Kont Facebook - Ogniemimieczem - 06-11-2016 20:58

(06-11-2016 20:55)aero2 napisał(a):  @[Ogniemimieczem]
Ja bym na twoim miejscu, opylił te konta hurtem komuś i się nie męczył, jak nie masz botów i skryptów do obsługi, jak się w Polsce boisz to zagranicą za Bitcoin.

Fakt programów czy botów Dobrych nie mam, powiem szczerze chętnie bym zaczął opylać te konta bo dziennie wpada mi 10-15 kont, nie wiem czy na samej sprzedaży bym więcej nie zarobił