Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii (/Temat-Skyllex-Ltd-legalna-firma-inwestycyjna-z-Australii-139800)



RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - krzysio3001 - 30-06-2018 14:19

Założyłem sobie Glimpsa i odsetki (aktualnie $66) wypłacili szybciutko na portfel Bitcoin. Wink A co do odzyskania pieniędzy ze starego skyllexa to nie sądzę, że będzie to miało miejsce.
[Obrazek: skyllex.png]


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 02-07-2018 13:30

czyli potwierdzasz że dostałeś wypłate na swój prywatny wallet , nie że tylko została zlecona ?

Ja jednak dołożyłem do Rockwall zamiast do Skyllex, mam coś przeczucie że ta wersja 2.0 skyllex zawinie się bardzo szybko, ale temat będę śledził .


RE: [SCAM] Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - Janush2pl - 03-07-2018 06:39

moim zdaniem zawiną się 1-3 tygodnie przed oddaniem depozytów więc i ja wbiję na dniach za 100-200$ Smile


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - jarunioo7 - 23-07-2018 15:09

Skoro Skyllex wstrzymał wypłaty i zamierza oddać dopiero we wrześniu (na co jest mała szansa) to według mnie warto ten temat przenieść do SCAMU.






RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 23-07-2018 15:47

Bieżące naliczenia wypłaca na portfele bez problemu


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - jarunioo7 - 23-07-2018 15:49

Co nie zmienia faktu, że dłużny jest ludziom pieniądze więc znajduje sie juz w odpowiednim dziale. Wcale bym sie nie zdziwił gdyby ten powrót był sposobem na wydojenie jeszcze większych pieniędzy.


RE: Skyllex Ltd - legalna firma inwestycyjna z Australii - rafi213 - 23-07-2018 19:57

wszystko jest możlliwe, ostatecznie nie wrzuciłem nic teraz, przyglądam się.