Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca przez internet na początek? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca przez internet na początek? (/Temat-Praca-przez-internet-na-poczatek-137959)



Praca przez internet na początek? - FenrirX - 09-09-2016 18:28

Witam, co polecacie na początek do zarabiania przez internet? Mam 100$ budżetu i nie za dużo czasu (zamawianie z jakichś Filipin telefonu za 50$ i sprzedanie go za 51 po pół roku odpada. Może gdybym miał jakieś 10 000$ to byłoby to sensowne). Chciałbym też by to nie były strony które polegają na sypaniu milionami komentarzy z reflinkami i spędzaniu na wklejaniu linków 25 godzin na dobę, wypisywaniem wiadomości do znajomych z zachęcaniem ich do jakichś dziwnych programów partnerskich itp. Szukam czegoś co polega na tym, że gdzieś wpłacę te 100$ i przy odrobinie zysku i odrobinie ryzyka zrobię z tego 150$ lub więcej. Ogólnie jeśli chodzi o umiejętności to zajmuje się grafiką, serwisowaniem komputerów czy prowadzeniem stron na FB (niestety nie mogę zdobyć żadnych zleceń od wielu miesięcy, bo nie mam tego całego doświadczenia i portfolio na 20 stron).


RE: Praca przez internet na początek? - Norman - 09-09-2016 18:37

Ja bym to 100$ wrzucił w HYIP ale zaraz będzie że tylko chcę refa ale tak szczerze mówiąc nic lepszego z tym nie zrobisz, jedynie możesz zrobić i wypozycjonować sobie stronę. Ale inwestując 100$ w program typu revshare codziennie będziesz miał naliczenia ok 4,5$, kupujesz kolejne paczki które zarabiają na kolejne i jak zysk będzie cię satysfakcjonował kończysz reinwestowanie i wypłacasz zyski. Jak chcesz poznać szczegóły to śmiało pisz PW. Jeśli taki zarobek Cię nie interesuje pomyśl nad własną stroną, tak najłatwiej nałapać poleconych a poleceni to bardzo ważny element zarabiania w internecie.


RE: Praca przez internet na początek? - bestek112 - 09-09-2016 22:37

Wpadnij na bloga http://www.pierwszye-milion.pl
Pamietaj że nikt na tacy ci nie da sposobu na którym zarobisz. W internecie każdy musi znaleźć na siebie sposób. Wtedy masz pewny zarobek. Smile


RE: Praca przez internet na początek? - Captain - 10-09-2016 23:12

Ja znam dobry bux w który możesz zainwestować, tylko tutaj potrzeba co najmniej 130$ na inwestycje, no i sporo czasu potrwa zanim Ci się zwróci i będzie zysk.
Ale za to jak już odzyskasz wkład to możesz czerpać zyski tak długo jak tylko długo program będzie działał (część zysków oczywiście reinwestując).

Ten bux działa już 7 lat więc na pewno jest to inwestycja z dużo dużo mniejszym ryzykiem niż jakikolwiek revshare czy hyip. Choć oczywiście jakieś ryzyko zawsze jest.


RE: Praca przez internet na początek? - DzikiJoe - 13-09-2016 21:03

Zauważyłem jako kupiec że dobrze można zarobic na sprzedazy kont facebooka. Zwróc uwage ze konta stażowe , wypelnione kontentem ciesza sie na tym forum sporym powodzeniem. Może zainwestuj w zakup pustych kont z kilkuletnim stazem, a nastepnie uzupelnij je zdjeciami i postami i sprzedaj ze sporym zyskiem.


RE: Praca przez internet na początek? - matix2711 - 13-09-2016 21:35

Każdy sposób ktory jest tutaj przedstawiony jest ok. Kwestia czy chcesz miec kase od razu czy jesteś w stanie ją zamrozić. Jeśli tak to jakis dobry revsahre w tym Ci pomoże Smile


RE: Praca przez internet na początek? - Bananek333 - 13-09-2016 21:37

Napisz pw do mnie
Pomentoruje Ci i wprowadze Smile


Praca przez internet na początek? - Artinesse - 02-03-2018 14:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.