Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podwój kapitał w ciągu... 72h z XY1! :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Podwój kapitał w ciągu... 72h z XY1! :) (/Temat-Podwoj-kapital-w-ciagu-72h-z-XY1-137041)

Strony: 1 2


Podwój kapitał w ciągu... 72h z XY1! :) - XY1 - 15-08-2016 18:42

Hej,

temat mieliśmy założyć już kilka dni temu. Projekt, jaki Wam prezentujemy jest w zasadzie prosty. Z początku udział miał wziąć jakiś tutor/ktoś z ekipy, jednak na odpowiedzi żadnego z członków ekipy się nie doczekaliśmy (a zapytań wysłałem sporo).

Pieniądze zarabiamy na giełdzie (tutaj mam na myśli de facto opcje binarne), forexie i bukmacherce. Szczególnie to ostatnio zostało dokładnie i wnikliwie opisane przez nas w naszym dzienniku. Od paru dni przesyłamy filmy wideo z typami. Jak na razie nie trafiliśmy tylko jednego kuponu... z dziesięciu podanych (oprócz dziesięciu podaliśmy trzy o wysokim ryzyku, po kursach 2.50 - weszły 2/3).

Generalnie ktoś może od razu powiedzieć, że to nielegalne inwestycje itp. Każdy ma własny rozum i wchodzi na własne ryzyko. Wszystko dokładnie opisałem w filmie. W momencie wejścia w inwestycje powierzacie nam własny kapitał na okres 72 godzin. Oferta jest atrakcyjna dla osób, które nie zamierzają osobiście się bawić w wysokoryzykowne zabawy internetowe (tak bym to nazwał Cool ).





Robimy coś dla Was, jutro powinny pojawić się pierwsze wypłaty, bo niektórzy powierzyli nam własny kapitał już 2 dni temu. Do programu "USTRZEL KASĘ" (sam wymyśliłem 2) może przystąpić maksymalnie 10 uczestników. Stan uczestników się zmienia, niektórzy wolą pomnożenie kapitału x1,5 i chcą szybciej wypłacić pieniądze, niektórzy czekają 72h na podwójne pomnożenie, dlatego będzie podany na samym końcu tematu.

[Obrazek: 56291820130502899135.png]

KONTAKT - preferujemy PW przez forum Zarabiam.com, żeby nie było niejasności i wszystko można było łatwo sprawdzić.
Ewentualnie [email protected], Gadu-Gadu: 60185445
W trakcie inwestycji otrzymujecie naszego Facebooka - ktoś ciągle od nas jest online, w razie problemów można na bieżąco coś załatwić. Dodatkowo otrzymujecie numer telefonu (prywatny), więc równie łatwo się do nas dodzwonicie. Tongue

Małe FAQ dla osób podejrzliwych, kręcących i dociekliwych:
1. Dlaczego nie obracamy własnym kapitałem?
Obracamy, na co dowody znajdziecie w prowadzonym przez nas dzienniku i kanale na YT. Robimy po prostu coś dodatkowego, projekt traktujemy to jako dodatkową formę zarobku.
2. Doświadczenie?
Dokładnie 25 miesięcy u bukmacherów (tak, mamy limity i kupujemy masowo niezlimitowane konta, gramy też na pinnacle - ale rzadko, z racji ubogiej oferty), 13 miesięcy na opcjach binarnych i od pół roku również na forexie.
3. Wtopy?
Póki co przy takiej współpracy nie mieliśmy żadnej wtopy i nikomu nie oddaliśmy 50% wkładu. Wszyscy mnożyli swoje pieniądze i po 72h otrzymują zwrot (oczywiście z plusem - bo to w tym jest najważniejsze). Cool
/FAQ edytowane będzie wraz z rozwojem projektu/

Aktualnie do projektu przystąpiło osób: 8/10
UWAGA - nie przyjmujemy obecnie nikogo za większą kwotę niż 1500 zł (w przypadku takiej chęci, trzeba będzie zaczekać do momentu, w którym wypłacimy pieniądze i zwolni się zabezpieczenie).

Dzisiaj i jutro dokonujemy pierwszych wypłat, więc myślę, że niektórzy z użytkowników się pochwalą wypłatami. Dostajemy sporo maili, niektórzy zapisują się na za 3 dni, kto pierwszy - ten lepszy. Cool

Odnośnie administracji forum - na pewno jesteśmy bacznie obserwowani, więc obserwujcie nas dalej, czekam, aż ktoś z ekipy forum u nas zainwestuje i potwierdzi naszą autentyczność. Lol


RE: Podwój kapitał w ciągu... 72h z XY1! :) - Verb22 - 15-08-2016 20:01

odradzam iq option - scam jakich malo, zaczniesz robic kase i przestaną placić. podobnie z bukmacherami. Dla mnie ten wątek to coś pokroju movera - czyli piramida dla frajerów - ale kto co lubi


RE: Podwój kapitał w ciągu... 72h z XY1! :) - ZAMBI - 15-08-2016 20:16

Gdzieś już taki temat widziałem nazywał się " Wspólna inwestycja " autor MoveR28.
Nic nie sugeruje moim postem.


RE: Podwój kapitał w ciągu... 72h z XY1! :) - XY1 - 15-08-2016 21:24

Panowie, zaczekajmy na pierwsze opinie użytkowników, którzy zainwestowali i wtedy oceniajmy cały projekt i mnie. Smile


RE: Podwój kapitał w ciągu... 72h z XY1! :) - twardy - 15-08-2016 21:26

Mover tez na poczatku placil Lol


RE: Podwój kapitał w ciągu... 72h z XY1! :) - Shadow271 - 15-08-2016 21:28

(15-08-2016 18:42)XY1 napisał(a):  Aktualnie do projektu przystąpiło osób: 8/10

Może te 8 osób mogło by się ujawnić??

Tylko bez multi proszę... pokerface


RE: Podwój kapitał w ciągu... 72h z XY1! :) - hubertcik221 - 15-08-2016 21:28

Jeżeli będzie to robione z głową to może to wypalić.
Choć sam znam pewniejsze sposoby na pomnożenie kasy i nie wszedł bym w takie coś.
Ale mimo to powodzenia!
PozdrawiamSmile


RE: Podwój kapitał w ciągu... 72h z XY1! :) - XY1 - 15-08-2016 21:51

Z forum:
http://zarabiam.com/User-Ziomek999-96068
http://zarabiam.com/User-BananPL-83644
http://zarabiam.com/User-kjarosz94-96914
http://zarabiam.com/User-DC1-95057

Jeśli kogoś jeszcze znajdę, to wrzucę. Z resztą z tego co wiem, to kontakt mamy przez maila/gadu, ale zapytam o konto na forum. Smile

Osobiście nie widzę nic ciekawego w działaniu, jak mover - po prostu zgarnął kasę i zwinął interes. Nie znam szczegółów, więc nie wiem co tam się stało w końcowym etapie jego inwestycji, ale u mnie będzie inaczej. Prosiłbym na razie bez hejtu. Wypowiedzą się osoby, których kapitał pomnożymy i wtedy zaczniecie ewentualnie oceniać.

Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to też prosiłbym poczekać - 2-3 dni i wtedy zaczniecie mnie hejtować, albo wprost przeciwnie. Cool


RE: Podwój kapitał w ciągu... 72h z XY1! :) - GreenVolume - 15-08-2016 23:26

Mam jedno pytanie. Co na tym zyskujesz? Smile


RE: Podwój kapitał w ciągu... 72h z XY1! :) - XY1 - 15-08-2016 23:44

Tak jak wspominałem o tym w poprzednim filmie, obracamy kapitałem trochę więcej niż dwukrotnie - mamy z tego zysk + 50 zł płatne za udział w projekcie (odliczamy to przy wypłacie). Więc mam pewne 50 zł od każdego uczestnika, satysfakcję, że komuś pomogłem zarobić pieniądze w bardzo krótkim czasie i to, co wypracuję PONAD gwarantowaną wypłatę. Cool

Tymczasem wleciał nam nowy filmik z kuponem na jutro, więc zapraszam do oglądania zainteresowanych.