Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
promowanie gier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: promowanie gier (/Temat-promowanie-gier-136453)

Strony: 1 2


promowanie gier - devxgo - 01-08-2016 12:02

Znacie jakiś serwis gdzie można sie zarejestrować bez żadnej strony czy fanpage? Chodzi mi o pormowanie gier. Byłem kiedyś w gameflow ale usunął mi sie mail i d**a a kilka groszy było.


RE: promowanie gier - Wojtek574 - 08-08-2016 13:07

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem o co ci chodzi ale sprawdź G2A.com Smile


RE: promowanie gier - adi_hq - 08-08-2016 13:49

Raczej musisz podać swój FanPage bądź stronę. Polecam gameflow ale widzę ze juz byłeś. PortMMO sprawdź.


RE: promowanie gier - MACIEJ4175 - 11-08-2016 22:48

gameflow?


RE: promowanie gier - Pmxq - 11-08-2016 23:21

sieci nie przyjmują ludzi nie generujących jakiegoś ruchu w sieci ( czyt. nie mających dużych kanałów, fp itp. ), raczej takiej sieci nie znajdziesz, każda będzie żądała podania Twojego źródła ruchu ( chyba że się z nimi jakoś dogadasz Lol )


RE: promowanie gier - radek0389 - 11-08-2016 23:41

Stworzyć sobie pozorne źródło ruchu by dostać się do sieci, a potem promować tam gdzie nam się podoba to pikuśSmile.


RE: promowanie gier - jarunioo7 - 11-08-2016 23:46

Wystarczy tylko normalne napisać Smile Ja pod gry nie miałem do niedawna żadnego zaplecza ale chciałem rozwinąć stronę z grami i później ją zacząć promować. Podałem domene, powiedziałem jakie mam plany i mi zaakceptowali. A to, że później ten "wielki projekt Jerk2" odpuściłem bo zająłem się bardziej dochodowymi metodami to już druga sprawa Smile


RE: promowanie gier - mysc - 14-08-2016 12:32

Dokładnie tak jak mówi jarunioo7, wystarczy normalnie napisać i przedstawić swój pomysł na promocję. O ile pomysł będzie wiarygodny, nikt nie powinien robić problemów. Też swojego czasu otrzymałem akceptację w każdej (gameflow, portmmo, linktogame, funhub) sieci na podstawie "suchych słów".


RE: promowanie gier - mahuzz - 14-08-2016 20:12

'Private mailing list' i każda sieć Cię przepuści Wink


RE: promowanie gier - mietek1596 - 14-08-2016 20:54

a ja mam takie pytanko w jakim czasie z portmmo dostane wypłate? i czy wogle wypłacają czy to scam bo aktualnie na gameflow jestem.