Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[GET/Program] Dział w SW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [GET/Program] Dział w SW (/Temat-GET-Program-Dzial-w-SW-136108)

Strony: 1 2


[GET/Program] Dział w SW - Vasaki - 24-07-2016 06:24

Pozdrawiam Cię Sebastianie ( @[Admin] ) z miejsca bo wiem już jak spojrzysz na ten wpis Smile ale chciał bym się też dowiedzieć co na to reszta użytkowników.

Chodzi mi o dodanie pod-działu w SW (no-index) specjalnie pod wrzutki programów/skryptów itp.
Takie Fanberie ala [get] z zagranicznych for.
Wydaje mi się, że taka opcja była by bardzo korzystna dla uporządkowania części forum jaką jest SW.

Chciał bym też poznać waszą opinię na ten temat.


RE: [GET/Program] Dział w SW - mahuzz - 24-07-2016 08:47

Zdecydowanie za! Smile


RE: [GET/Program] Dział w SW - trybulski - 24-07-2016 10:05

jestem za


RE: [GET/Program] Dział w SW - jarunioo7 - 24-07-2016 11:48

Jest przecież prefiks [Program] Wink Osobnego działu chyba nie ma sensu tworzyć, no chyba że masz zamiar wrzucać po kilkanaście / kilkadziesiąt tematów dziennie, a wiem, że jestem do tego zdolny hehe Big Grin


RE: [GET/Program] Dział w SW - Vasaki - 24-07-2016 12:10

@[jarunioo7]
Bardziej chodzi mi o przekopywanie setki tematow dotyczacych sposobow na suby w strefie Tongue
by znalezc jakis program czy cos Smile


RE: [GET/Program] Dział w SW - DawidJ1906 - 24-07-2016 17:07

Jestem również za. Smile


RE: [GET/Program] Dział w SW - Damkofr - 24-07-2016 20:00

Jestem za.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: [GET/Program] Dział w SW - Admin - 25-07-2016 06:56

(24-07-2016 12:10)vasaki napisał(a):  @[jarunioo7]
Bardziej chodzi mi o przekopywanie setki tematow dotyczacych sposobow na suby w strefie Tongue
by znalezc jakis program czy cos Smile

Ale co tu chcesz przekopywać? Przecież jarunioo7 już Ci napisał że jest prefix [PROGRAM] czyli wspomiany przez Ciebie [GET] - to czy temat jest oznaczony i tak jest zależne od użytkowników, tak samo jak to gdzie wątek zostanie napisany gdyby istniał szereg poddziałów.

Serio nie widzisz tu programów? :O
http://screenshot.sh/odwvkueiyAn3k


RE: [GET/Program] Dział w SW - Vasaki - 25-07-2016 13:39

Dobra wiedzialem ze tak zareagujesz Tongue


RE: [GET/Program] Dział w SW - Admin - 25-07-2016 16:10

(25-07-2016 13:39)vasaki napisał(a):  Dobra wiedzialem ze tak zareagujesz Tongue

epicki kontrargument w dyskusji ;s