Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zachęcić użytkowników do rejstracji na forum i wejścia w dyskusje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak zachęcić użytkowników do rejstracji na forum i wejścia w dyskusje (/Temat-Jak-zachecic-uzytkownikow-do-rejstracji-na-forum-i-wejscia-w-dyskusje-134677)

Strony: 1 2


Jak zachęcić użytkowników do rejstracji na forum i wejścia w dyskusje - CezPlayer - 18-06-2016 05:56

Ostatnio założyłem sobie forum. Jednak zarejestowały się tam tylko 2 użytkowników, ale nie są oni za bardzo aktywni. Staram się pisać dużo nowych postów i z niecierpliwością czekam na efekt. "Wygooglowałem" coś na ten temat, ale i tak nic z tego nis rozumiem. Dodawałem strony do katalogów, jednak niektóre są już nieaktywne (adminowie nie sprawdzają nowych stron), a udało mi się dodać tylko do zaledwie 5 katalogów. Często wejdzie sobie gość na moje forum i posiedzi sobie na stronie głównej i wychodzi. Próbowałem zorganizować jakiś konkurs, ale nic. Czy mogę liczyć na pomoc tutaj? Bardzo dziękuję.
P.S. Jeśli ktoś chce adres mojego forum, niech pyta mnie o to na PW.


RE: Jak zachęcić użytkowników do rejstracji na forum i wejścia w dyskusje - Hopekk94 - 18-06-2016 10:17

reklamuj forrum na innych forach Wink na FB Wink


RE: Jak zachęcić użytkowników do rejstracji na forum i wejścia w dyskusje - CezPlayer - 18-06-2016 12:08

Właśnie próbowałem, ale nic z tego.


RE: Jak zachęcić użytkowników do rejstracji na forum i wejścia w dyskusje - Hopekk94 - 18-06-2016 12:23

Szukaj cos bardziej pod tematyke forum Wink
Jakie forum? o czym?


RE: Jak zachęcić użytkowników do rejstracji na forum i wejścia w dyskusje - CezPlayer - 18-06-2016 12:34

Moje forum jest o grach komputerowych. Adres podeślę Ci na PW.


RE: Jak zachęcić użytkowników do rejstracji na forum i wejścia w dyskusje - Sklep - 18-06-2016 12:38

konkursy i td


RE: Jak zachęcić użytkowników do rejstracji na forum i wejścia w dyskusje - Fricooo - 18-06-2016 12:44

Podeślij link na PW, może razem coś wymyślimy


RE: Jak zachęcić użytkowników do rejstracji na forum i wejścia w dyskusje - bestek112 - 19-06-2016 12:06

Zrób jakiś konkurs na popularną grę a warunkiem żeby wziąć udział będzie np rejestracja na twoim forum.


RE: Jak zachęcić użytkowników do rejstracji na forum i wejścia w dyskusje - CezPlayer - 20-06-2016 19:38

Dowiedziałem się, że dobrym sposobem jest samemu założenie parę kont i dyskutowanie ze sobą. Co o tym myślicie?


RE: Jak zachęcić użytkowników do rejstracji na forum i wejścia w dyskusje - odlotypl55poland - 21-06-2016 10:06

No można, tylko różne IP musisz mieć.