Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cel:Zarobić bez inwestycji. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Cel:Zarobić bez inwestycji. (/Temat-Cel-Zarobic-bez-inwestycji-134577)



Cel:Zarobić bez inwestycji. - Fenczu - 14-06-2016 22:31

Witam od ostatniego czasu śledzę pare dzienników w celu poszukiwania najlepszych sposobów na zarobienie paru dolarów bez wkładu finansowego.

Strony na których zaczynam działać:
-MXRevShare
-AyuWage
-Lajkuj.pl

Mój cel to jakieś 5$ łącznie do końca czerwca. Czemu tak mało? Nie zawsze mam czas na posiedzenie przy komputerze lub ciężko jest mi znaleźść motywację. Jeżeli znacie jeszcze jakieś fajne stronki to możecie podesłać(chętnie wykorzystam reflinka).


RE: Cel:Zarobić bez inwestycji. - richbutterfly - 14-06-2016 22:59

Mx dobry program na zaczęcie bez inwestycji, tu tez możesz trochę zarobić bez inwestycji https://www.youtube.com/watch?v=YMf1aHlAoIY , o epn rozmawiałem z osobą z forum, jak chcesz to się odezwij to Cie przekieruję.


RE: Cel:Zarobić bez inwestycji. - Fenczu - 15-06-2016 12:09

Udało uzbierać mi się już troszkę środków:
MXRevShare:0.75$
Lajkuj.pl 2000pkt
AyuWage:0.3$

Zacząłem klikać też na buxie ClixLife.
Wypłaty od 2$, udało mi się już wyklikać 0,1$.


RE: Cel:Zarobić bez inwestycji. - bestek112 - 15-06-2016 12:19

Powodzonka życzę Smile
Mx to dobry program Wink


RE: Cel:Zarobić bez inwestycji. - Fox90 - 15-06-2016 14:31

Życzę dużo wytrwałości i cierpliwości, a $$$ się pojawią na pewno Smile Jeżeli chcesz zarabiać na lajkach, youtubie, G+ czy instagramie to polecam serwis likeplus.eu Smile


RE: Cel:Zarobić bez inwestycji. - Fenczu - 15-06-2016 19:25

@Fox90 znam ten serwis lecz jak klikam G+ to odejmuje mi za każde 100 punktów a konto facebook pisze że jest nieaktywne czy cos takiego.


RE: Cel:Zarobić bez inwestycji. - Fox90 - 15-06-2016 20:19

Jeżeli już masz polubienie w G+ i dajesz jeszcze raz no to Ci odejmuje. Facebook konto musi mieć potwierdzony numer telefonu a tak to działa, najprostszy i najlepszy serwis Smile Nie chwalę go dlatego, żeby ktoś się dołączył, bo już nie dostaje się za kogoś punktów w programie partnerskim, ale dlatego że bardzo szybko tam się zdobywa punkty no i wypłacalny Smile


RE: Cel:Zarobić bez inwestycji. - iPlusOfficial - 10-08-2016 20:49

Spróbuj swojego szczęscia w PPI/subach Smile