Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automat allegro - Czy warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Automat allegro - Czy warto? (/Temat-Automat-allegro-Czy-warto-134060)



Automat allegro - Czy warto? - supermichalpol - 02-06-2016 21:12

Witam mam do was kilka pytań

Otóż ostatnio znalazłem na sprzedaż automat allegro za nie tam tysiąc złotych czy coś takiego tylko tak za ok. 400zł. I mam do was pytanie czy warto kupić taki skrypt? Drugie pytanie to na tej stronie, żeby podłączyć konto allegro do tego automatu to trzeba podać swoje hasło ale zaszyfrowane w "SHA256 base64 hash" i mam pytanie czy to jest bezpieczne? I jeśli to czytasz to czy byłbyś zainteresowany korzystanie z mojego automatu? Bo mam plan kupić ten automat i zrobić go darmowym automatem do wysyłania kodów dla wszystkich (tym też dla użytkowników zarabiam.com Smile). Bo mam plan, żeby strona by się utrzymywała z reklam na stronie (lub na początku z drobnych opłat ale myślę, że spróbuje utrzymywać się z reklam na stronie). Bo na razie nie widziałem, żadnego darmowego automatu do wysyłania kodów (tylko widziałem, że za darmo 20 wysłanie kodów i chyba tylko automater ma darmowe wysyłanie kodów) i może by się niektórym przydał. Coś a'la konkurencja dla płatnych automatów Smile.

Jeśli umieściłem to w złej kategorii to jak można to proszę o przeniesienie tematu.


RE: Automat allegro - Czy warto? - Czaq - 09-06-2016 19:25

Taki automat to swego rodzaju inwestycja. Takich skryptów jest w internecie dużo, nie mówiąc już mnóstwo.
Jeżeli kupiłbyś go i miał za cel zarabiać poprzez allegro a następnie korzystać z niego to szczerze mówiąc nie opłaciłoby Ci się to ze względu na opłaty domeny i hostingu. W tej cenie miałbyś roczną opłate na dostępnych już automatach.


RE: Automat allegro - Czy warto? - jarunioo7 - 11-06-2016 18:43

Powiem tak.. Nie opłaci Ci się bo wszystko już jest. Niezawodny http://automater.pl/pl/ - korzystam od kilku miesięcy bez problemów. Nie wiem co musiałaby mieć inna strona bo wszystko w automaterze już jest Smile Ceny nie są wysokie..