Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi, marketplace - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Sprzedam (/Forum-Sprzedam-30)
+---- Wątek: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi, marketplace (/Temat-Sprzedam-konta-Facebook-stazowe-z-grupami-i-znajomymi-marketplace-132677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - patttson - 18-12-2018 22:48

Ja niestety muszę napisać jedną z negatywnych opinii, ale moje konto dostało bana po 1 weryfikacji. Rozumiem, że to też nie jest zależne do końca od sprzedawcy, ale jednak chodzi o sam fakt ceny konta. Wniosek? Konta, które są za 5PLN są dla nas tyle samo warte co konta za prawie 8x więcej Wink


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - jergele - 22-12-2018 15:12

(18-12-2018 22:48)patttson napisał(a):  Ja niestety muszę napisać jedną z negatywnych opinii, ale moje konto dostało bana po 1 weryfikacji. Rozumiem, że to też nie jest zależne do końca od sprzedawcy, ale jednak chodzi o sam fakt ceny konta. Wniosek? Konta, które są za 5PLN są dla nas tyle samo warte co konta za prawie 8x więcej Wink
@[patttson]
Dodajmy, że weryfikacja wyskoczyła na drugi dzień po pierwszym logowaniu. Tylko Ty wiesz co tam z kontem działałeś przez ten czas.
Większość tego typu problemów wynika z działań jakie użytkownik wykonuje na koncie. Może po prostu przesadziłeś z czymś i.. zonk. To się niestety zdarza. Ludzie którzy kupują dziesiątki czy nawet setki kont o tym wiedzą i nie przejmują się jedną utraconą sierotką. Przy jednym koncie to boli, ale trzeba najpierw rozmawiać, a nie lecieć od razu "do Pani". Na GG ani słowem nie wspomniałeś, że to nie z Twojej winy się stało i że chciałbyś inne konto. Czyli coś chyba jest na rzeczy.


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - patttson - 22-12-2018 16:16

No trochę lipa z Twojej strony z tym wywiązywaniem się Smile @[jergele]
Po pierwsze - dobrze wiedziałeś, bo Ci mówiłem, że konto wyłącznie do FBAds. 2 reklamy = 2 weryfikacje, jedna przeszła, druga nie. Przesadziłem? Warto ocenić samemu, nie sądzę, żeby tak było.
Po drugie - gdybym faktycznie przesadził to raczej bym miał do Ciebie pretensje. Zauważ, że nie miałem i przyjąłem to z pokorą, dając Ci jedynie znać.
Po trzecie - sam napisałeś "ah ten nasz fb..." i wcześniej wspominałeś, że za to nie odpowiadasz, więc co miałem mówić, skoro sam pisałeś, że nic mi nie zagwarantujesz?
Po czwarte i już ostatnie - nawiązując do tego, że nic nie gwarantujesz. Nie wspomniałeś ani na GG, ani w temacie o jakiejkolwiek gwarancji. Chyba wypada o tym wspomnieć, a nie bronić się tym, że nie poprosiłem o wymianę konta, bo z drugiej strony to jest dla Ciebie totalnie nieopłacalne, ale argument już cenny Wink


Mało tego, jestem w stanie Ci przysiąc, że puste konto za 5 zł wytrzymało i przeszło więcej weryfikacji SPAMUJĄC, niż to konto, puszczając 2 reklamy Smile


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - jergele - 22-12-2018 16:44

Ja PAS. Jestem za stary na przegadywanie się i pompowanie balonu w stosunkowo drobnej sprawie.
Uważam, że zawsze można się dogadać - bez wciągania w to forum.


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - zalfi - 23-12-2018 22:44

@jergele Masz pełna skrzynkę a potrzebowałbym zdjęcia do weryfikacji Smile jeśli możesz to priv


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - radmatuszewski - 29-12-2018 00:31

A ja już kupiłem 3 konta. Dwa padły, ale dlatego, że mocno alarmowałem FB, masowo dodawałem znajomych itp. Jedno wytrzymało ponad tydzień, a drugie krócej tutaj moja wina ponieważ chyba mi się proxy powaliły i zalogowałem się na tym samym :|

Trzecie konto kupione, wszystko przebiegło pomyslnie. Z czystym sercem mogę użytkownika polecić.


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - jergele - 05-01-2019 14:20

jedziemy


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - Misterek - 09-01-2019 17:34

Jestem zainteresowany, napisałem do Ciebie na gg Smile


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - jergele - 12-01-2019 18:03

Aktualna lista.


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - jergele - 20-01-2019 13:49

Tabelka jest zawsze aktualna

[Obrazek: fb.png]