Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi, marketplace - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Sprzedam (/Forum-Sprzedam-30)
+---- Wątek: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi, marketplace (/Temat-Sprzedam-konta-Facebook-stazowe-z-grupami-i-znajomymi-marketplace-132677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi, marketplace - jergele - 01-05-2016 17:46

1.Nazwa przedmiotu : konta FB
2.Opis przedmiotu : Konta zweryfikowane emailowo oraz telefonicznie (jeśli FB tego żąda). Profile uzupełnione w podstawowe informacje + kilka zdjęć osoby +kilka zdjęć różnych. Polubienia i udostępnienia na tablicy. Grupy, znajomi - ilość w tabeli. Dostajesz też dane dwóch kont email.
Konta mają dwa adresy email od różnych operatorów, ponieważ czasami nie dochodził kod weryfikacyjny na onet.pl. Ta opcja jest w trakcie testów, dlatego proszę sprawdzać w profilu, czy są 2 adresy email. Pamiętać trzeba, że interia, onet, wp... Po roku kasują konta nieaktywne. Trzeba się na nie czasami zalogować. Moje konta odświeżam co 6 miesięcy. Sprzedane konta nie są przeze mnie odświeżane.
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : gg 868540, pw
5.Cena : podana w tabeli
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew, PayPal

Konta z dużą ilością grup (nie zawsze są takie dostępne) można wykorzystać jak tzw. konta matki. Grupy w 95% polskie, powyżej 2000 członków.

Czasami przy zmianie lokalizacji wyskakuje weryfikacja.
Ze swojej strony gwarantuję przejście tego etapu poprzez:
- weryfikację telefoniczną (podaję numer tel. oraz kod sms przesłany przez FB)
- wykonanie weryfikacji znajomych z systemu/przeglądarki macierzystej,
- weryfikację znajomych z IP klienta (proxy, VPS, VNC, TeamViewer, pulpit zdalny, profil Multiloginapp, inne...)

Jeżeli weryfikacja nie wynika ze zmiany lokalizacji (nie wyskoczyła przy pierwszym logowaniu po zakupie), to weryfikacja znajomych kosztuje 5 zdrowasiek Smile
Darmowa jest weryfikacja telefoniczna.
W przypadku weryfikacji gdzie trzeba wysłać zdjęcie twarzy, to na prośbę wysyłam 1-2 zdjęcia z twarzą - to oczywiście tez bezpłatnie.

Większość znajomych pochodzi z zagranicy

Nie trzeba zmieniać hasła. To dodatkowo drażni FB.

UWAGA: Nie każdy może dostać konto ode mnie. Podstawowy warunek to aktywne członkostwo na forum.
Zastrzegam sobie możliwość odstępstw od ww. warunku, szczególnie wobec osób z którymi współpraca już się ułożyła na odpowiednim poziomie.
Moja decyzja jest ostateczna i proszę nie żądać wyjaśnień.

Zawartość tabeli zmienia się w czasie rzeczywistym - w miarę udostępniania do sprzedaży kolejnych kont lub aktualizacji istniejących.
[Obrazek: fb.png]

Jeśli nie widzisz tabeli, kliknij poniższy link:
http://der.pl/img/fb.png


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - jergele - 08-05-2016 14:45

Jeszcze kilka kont zostało Smile
LINK do poprzedniej giełdy - z opiniami


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - ciras - 10-05-2016 11:37

aktualne ? kontakt gg : 2301794


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - jergele - 11-05-2016 09:11

(10-05-2016 11:37)ciras napisał(a):  aktualne ? kontakt gg : 2301794
Zawsze aktualne. Nie trzeba pytać.
Tabela jest aktualizowana w czasie rzeczywistym.


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - lechoo - 12-05-2016 21:21

Szybka transakcja. Polecam


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - maselkomaslane - 13-05-2016 12:33

Bardzo szybka transakcja, bez zbędnego pierdololo, konto na fb wydaje się legitne, będzie testowanie :3


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - jergele - 15-05-2016 15:12

Dodałem kilka kont ze stycznia... usunąłem z wykazu sprzedane.


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - Takimyk - 19-05-2016 11:30

Wszystko ok, szybko i sprawnie !


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - kuba12575 - 20-05-2016 19:23

Człowiek godny polecenia Smile wszystko bez najmniejszych opóźnień .
Polecam


RE: Sprzedam konta Facebook - stażowe, z grupami i znajomymi - konto matka - jergele - 22-05-2016 14:57

Aktualne...
Sprzedane konta usunięte z listy.
Kilka nowych dodane