Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ocena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ocena (/Temat-Ocena-131744)

Strony: 1 2


Ocena - turos - 12-04-2016 21:29

Oceńcie mój blog czy jest w miarę czy lichy.
dziennie mam 400/500 wizyt blog założyłem wczoraj, za rady i cenne wskazówki jak bardziej go rozkręcić leci REP ! Smile

http://razem-zarobimy.blogspot.com


RE: Ocena - turos - 16-04-2016 11:18

Up, proszę o ocene bloga Smile


RE: Ocena - Pan Inwestor - 16-04-2016 11:54

Od strony graficznej szału nie ma. Treści są i to najważniejsze. Problem w tym, że niby masz ruch rzędu ~500 ale komentarzy brak. Czyżby ten ruch był śmieciowy i bez targetu?


RE: Ocena - turos - 16-04-2016 15:27

poniedzialek/wtorek rusza pozycjonowanie wartościowych tresci a nie smieci Smile


RE: Ocena - Robaczek12 - 16-04-2016 15:29

turos odp na priv


RE: Ocena - turos - 16-04-2016 15:32

już sekunda duzo pm mam i nie widze wiadomosci


RE: Ocena - full2000 - 20-04-2016 19:41

Mi się podoba ale to już wiesz bo pisaliśmy jakiś czas temu na priv Smile
Generalnie grafika bije po oczach a z drugiej strony lubię ten kolor...


RE: Ocena - radioid - 29-05-2016 13:16

Wywal ten matrixowy background, daj zwykły szary kolor Wink Zainwestuj w jakieś logo, kursy walut i wyświetlenia do wywalenia, bo po co? Translate również, ogrom niepotrzebnych śmieci w menu bocznym. Jeszcze ten czat...daj tam jeszcze kilka gier html... masakra Wink

Co do postów, treść jest, ale staraj się trzymać jednej czcionki dla tytułów, nagłówków, tekstu, a nie mix raz czerwona, raz duża, raz mala.

Żeby nie być gołosłownym:
asosecret.com - mój blog


RE: Ocena - bestek112 - 30-05-2016 14:08

Jak dla mnie okej, trochę ta szata graficzna bije po oczach. Tylko takie dziwne połączenie, nazwa o zarabianiu a na blogu masz filmy online, mądry człowiek będzie wiedział że coś tu śmierdzi.


RE: Ocena - Takimyk - 30-05-2016 14:47

Widać że ten blog jest posklejany przez osobę nie mającą zielonego pojęcia o webmasterce. Szczerze,- wali spamem, śmieciowy blog.

Pierwsze co to popracuj nad szablonem, oprawą graficzną, bo jest okropna, usuń cały ten niepotrzebny szajs o którym już kolega wcześniej pisał. Nie dodawaj warezu na bloggera, jeśli zostanie to wykryte, aka jakaś konfitura wyśle zgłoszenie usuną Ci wszystkie posty. Chcesz się bawić w warez, - własna domena, własny serwer.