Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1TB internetu dla abonentów T-Mobile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 1TB internetu dla abonentów T-Mobile (/Temat-1TB-internetu-dla-abonentow-T-Mobile-131706)



1TB internetu dla abonentów T-Mobile - przemo2741 - 11-04-2016 22:14

Witam! Od znajomego, który gdzieś tam wyżej pracuje w TM dowiedziałem się o takiej ofercie.
Oferta ważna dla osób posiadających abonament w T-Mobile.
Promocja jest ważna od 15.03 do 14.05, każdy abonent (tylko taryfy prywatne) wysyłając SMS o treści NET pod numer 80008 będzie mógł bezpłatnie skorzystać z paczki danych 1TB (to nie jest błąd) do końca cyklu rozliczeniowego. Z promocji skorzystać można dwukrotnie.

W ofertach na kartę nie działa.
Mam nadzieję, że się komuś przyda Wink

W załączniku wrzucam regulamin.
[attachment=3631]


I jako dowód screen z mojego miboa
[Obrazek: 97a076be975ad8d04e870e3f4c98bd0e.jpg]


RE: 1TB internetu dla abonentów T-Mobile - jarunioo7 - 12-04-2016 13:39

Repucik za chęci poleciała ale mam pytanie... Dlaczego w strefie?

Skoro pisali o tym na komputerświat, spidersweb, telepolis + na innych serwisach + oferta nie jest jakaś limitowana na konkretną ilość użytkowników to chyba to tajemnicą nie jest i można to opublikować na ogólnym Wink Tam na pewno więcej osób sie znajdzie, które mają abonament w t-mobile. Ja akurat mam abonament w Playu. Smile


RE: 1TB internetu dla abonentów T-Mobile - Czmiel - 12-04-2016 19:07

Dwa abonamenty posiadam cudowny człowieku, jak jesteś kobietą to masz odemnie darmową minete. Big Grin Kocham cie!


RE: 1TB internetu dla abonentów T-Mobile - Czaq - 12-04-2016 19:19

Na pewno dla abonentów się przyda. Ja niestety nie jestem ofiarą t-mobile ale polece znajomemu.


RE: 1TB internetu dla abonentów T-Mobile - Gremquen - 12-04-2016 19:29

(12-04-2016 19:07)Czmiel napisał(a):  jak jesteś kobietą to masz odemnie darmową minete. Big Grin Kocham cie!
użytkownik ma w nicku przemo, ale faktycznie, teraz mamy takie czasy, że niewiadomo Big Grin Big Grin


RE: 1TB internetu dla abonentów T-Mobile - przemo2741 - 13-04-2016 19:15

jestem facetem ale dzięki za chęci Wink w sumie nie wiem czemu w strefie, akurat tutaj byłem jak się dowiedziałem o tym pakecie. Jeżeli zajrzy tutaj szanowny mod może przenieść a nawet bardzo bym o to prosił Smile


1TB internetu dla abonentów T-Mobile - Hybrid1990 - 10-03-2019 19:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.