Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Egzamin Zawodowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Egzamin Zawodowy (/Temat-Egzamin-Zawodowy-131484)



Egzamin Zawodowy - Liromir - 07-04-2016 01:41

Jo!

Lata 2011-2012 były dla mnie bardzo burzliwe, skończyłem technikum informatyczne oraz zdałem (na dwa razy Big Grin) maturę. Do egzaminu zawodowego niestety nawet nie podszedłem, nie pamiętam powodu - lecz teraz chciałbym to nadrobić i go zdać. A papier by się przydał (technik informatyk).

Wiecie może czy dalej mógłbym bez problemu przystąpić do samych egzaminów, jak to zrobić i gdzie się zgłosić?

Dzięki Smile


RE: Egzamin Zawodowy - jarunioo7 - 07-04-2016 05:47

Idź do swojej byłej szkoły, zapytaj o dokładne koszta.

Karzą Ci przyjść we wrześniu albo końcem sierpnia żebyś wypełnił wniosek o przystąpienie do egzaminu, a w styczniu/lutym (czyli niecałe pół roku później) będziesz miał egzamin zawodowy. Tylko najważniejsze żebyś dowiedział się dokładnie kiedy masz ten egzamin i miesiąc przed zadzwonił i sie upewnił Lol

Koszt z tego co wiem wyniesie cie od 50-120zł Smile

Kumpel zdawał ostatnio 3 egzaminy w jeden dzien bo dwóch poprzednich egzaminów nie zaliczył - zdał wszystko Big Grin Pozdro


RE: Egzamin Zawodowy - AikidoPL - 09-04-2016 18:30

Najlepiej zapytaj w swojej dawnej szkole Smile