Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - advisor1316 - 13-07-2017 12:29

Szybkie pytanko. Czekałem i czekałem na tego paypala ale jak się okazało 7% prowizji dowalili więc wcale nie opłaca się tego robić - a więc w jaki sposób Wy wypłacacie pieniądze?

Ja jeszcze nie miałem okazji wypłacać i obawiam się przelewać kilkuset dolarów z epn.bz na epayments, żeby w żaden sposób nie zamrozić tych pieniędzy - dlatego chciałem spytać tych, którzy już przez epayments wypłacali - jaką opcję wybieracie? Przelew na konto bankowe, przelew na kartę, a może na BTC?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 13-07-2017 16:42

Jaką mają prowizje generalnie od wypłaty na epayment?

Zlicza wam ? Bo mi nawet kliknięć teraz nie liczy.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 13-07-2017 18:01

Zlicza, tylko ludzie nie chcą wchodzić.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 13-07-2017 21:09

(13-07-2017 18:01)Zawadson napisał(a):  Zlicza, tylko ludzie nie chcą wchodzić.

Mi dzisiaj nagle spadło wszystko, wydaje mi się jakby właśnie nie zaliczało zakupów, kiedyś już tak było... Co do wypłat polecam mój blog z sygnatury. Tam opisałem najprostsza formę wypłaty przez ePayments z której wielonkrotnie korzystałem.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 14-07-2017 07:42

Znacie jakąś dobrą porównywarkę cen do Ali?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 14-07-2017 08:10

(11-07-2017 19:41)KAYO napisał(a):  Nie polecam i odradzam. Na prawdę słabo zalicza i nie opłaca się w to wchodzić. Sam siedziałem w tym kilka miesięcy i nawet progu nie zarobiłem chociaż reklama była porządna Wink
Coś mi śmierdzi to epn ogólnie, te wypłaty w WMZ.. kurde wymyślili sobie jakiś nowy system wypłat.. to jest jakaś sieć takich stron.
2/10 Big Grin

Jest jakiś problem chyba z wejściami, nalicza czasami z opóźnieniem. Moim zdaniem to ma związek z ogromną ilością użytkowników i zamówień. Warto pisać do supportu w tej sprawie że nie zlicza wejść, że promujesz i nierealną rzeczą jest że zamówienia nie wpadają bo jest to 100% pewna metoda. Jeżeli podacie że brakuje wam za jakiś zamówienie to będą chcieli żebyście podali za jakie zamówienie nie ma leada.

Tak czy inaczej da się. Może sa jakieś problemy, ale z opóźnieniem kilku godzin dolicza te leady i wejścia.

Ostatnie dni:

[Obrazek: 05024cb34d25d.png]


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 14-07-2017 10:35

Kosmiczne wejścia jak i zarobki Big Grin

Swoją grupkę prowadzisz? Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - advisor1316 - 14-07-2017 10:36

Bestek112 - o właśnie, korzystając że tu się spotkaliśmy to dzięki Ci za tą metodę na Twoim blogu - ona mnie motywowała żeby więcej zarabiać bo wiedziałem że jest jakiś sposób na wypłatę bez prowizji, jednak jak wczoraj spojrzałem to trzeba przelać co najmniej 50dolców, tak?:> Pytam, bo przelałem dla sprawdzenia 10dolarów, bo nie chciałem utopić więcej na epayments bo nie byłem pewny czy uda mi się je stamtąd wyciągnąć, lecz po wpłacie po wybraniu opcji "przelew na kryptowalutę" minimalną kwotą do wypłaty jest 50dolarów. Mam rozumieć że to ten sposób? A tak przy okazji to nie wiem czy coś się zmieniło ale prowizją właśnie za zamianę środków na btc jest prowizja 0.005BTC co jest równe około 12.5 dolara w tej chwili.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 14-07-2017 11:01

Dlatego nie oplaca sie wyplacac 50 dolarow, na krypto to raczej juz tak min 300-500 a jak mniej to na karte lepiej


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 14-07-2017 11:42

Macie zweryfikowane konto na epayments? bo jesli nie to są limity jak ja mam i jest max 500$ miesięcznie a 100$ dziennie