Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 19-05-2017 21:56

Właśnie przetłumaczyłby ktoś tą tabelkę, bo niektóre % tam straszą

Rosjanie są wściekli więc dobrze chyba nie jest...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 19-05-2017 21:59

(19-05-2017 19:27)Zawadson napisał(a):  Chyba czas pożegnać się z EPN.

Nowy system prowizji:



"Ujawniamy szczegóły dotyczące nowych warunków programu partnerskiego EPN AliExpress.

Zmiany wejdą w życie od 1 czerwca 2017 roku. wpływają one wszystko, sieć CPA, współpracując z AliExpress.

Prezentujemy nasze warunki programu partnerskiego AliExpress w EPN. Proszę pamiętać - jest to pierwsza wersja warunków, opłaty mogą się zmieniać. To, co będziemy również informować.

Tak więc, główna różnica pomiędzy nowymi warunkami stać to, co jest teraz Twój zysk zależy od dwóch parametrów: kategorii produktów oraz kraju kupującego.

Kurs będzie nadal stosować do kwoty zakupu z wyłączeniem kosztów przesyłki. Tak jak poprzednio, interes partnerstwo nie jest pobierana na bony, kupony na usługi i książek.

progresywne stawki skali zachowane również. Kwota odsetek zależy wszystko również od ilości zamówień potwierdzonych w poprzednim miesiącu. W bieżącym okresie obejmuje zlecenia z 10 poprzednich miesięcy do aktualnej liczbie 9."

Ktoś zna rosyjski?

Pozostaje chyba tylko admitad i Aliexpress Portals.

Tak patrząc na to to prowizję się zmieniają ale nie tylko na niższe bo też na wyższe. Trochę to niemotywujące ale zobaczymy jak to w praniu będzie wyglądać.

(19-05-2017 21:56)ComboThe napisał(a):  Właśnie przetłumaczyłby ktoś tą tabelkę, bo niektóre % tam straszą

Rosjanie są wściekli więc dobrze chyba nie jest...

Google tłumacz aplikacja na tel i przez aparat coś idzie przetłumaczyć Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 19-05-2017 22:06

W takim razie jak możesz to przetłumacz, bo jeszcze nie tłumaczyłem nigdy grafiki Smile

Jedyne co wywnioskowałem to zagraniczne rynki będą bardziej opłacalne (Francja, USA)


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 19-05-2017 22:21

(19-05-2017 22:06)ComboThe napisał(a):  W takim razie jak możesz to przetłumacz, bo jeszcze nie tłumaczyłem nigdy grafiki Smile

Jedyne co wywnioskowałem to zagraniczne rynki będą bardziej opłacalne (Francja, USA)

Wiesz co, ciężko cokolwiek odczytać, z tego co rozumiem to za drobne rzeczy będzie mała prowizja ale za te droższe bedzie za to większa. No zobaczymy


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 19-05-2017 22:22

Śmieszne prowizje za smartfony...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 19-05-2017 22:27

Rozszyfrowałeś to @Zawadson ?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 19-05-2017 22:37

[Obrazek: ss_591f657e51534.jpg]
Macie przetłumaczone Wink Reput się należy beka
Chyba nie ma tragedii


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 19-05-2017 22:46

Nie zazdroszczę Rosjanom. A ja tymczasem przeniosłem się do Admitad.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - nitrospect - 19-05-2017 22:48

A co wy rosyjskiego sie nie uczyliście? Jerk2


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 19-05-2017 22:51

(19-05-2017 22:46)Zawadson napisał(a):  Nie zazdroszczę Rosjanom. A ja tymczasem przeniosłem się do Admitad.

Polecam poczytac o amitad https://www.forum.optymalizacja.com/topic/152502-admitad-zosta%C5%82em-oszukany-i-okradziony