Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 17-05-2017 23:04

Ja 54$ dzisiaj Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 18-05-2017 07:36

@[kornik36] nie ukrywam wcale, że mój pomysł zna pewnie nie jedna osoba, która już jest w tym zaawansowana. Dodam, że pomysłów na promowanie nagle mam milion, ale na razie póki ten sposób przynosi dobry zysk to przy nim zostanę. Mam nadzieję, że będzie trwać wiecznie. Smile

@[bestek112] świetny wynik! Mój zamknął się na ~31$.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - VinCee - 18-05-2017 10:55

(17-05-2017 21:46)Thinker napisał(a):  Mój dzień dzisiejszy wygląda świetnie. Trochę kasy straciłem, ale w końcu mam nadzieję, że już w pełni to opatentowalem. Smile
Pewnie jeszcze coś wpadnie, ale już idę spać więc nie sprawdzę. Huh
[Obrazek: IMG_20170517_224431.jpg]
Dobry z ciebie herbatnik...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 18-05-2017 13:01

@[VinCee] Czemu herbatnik?Rolleyes


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 18-05-2017 13:07

Według słownika slangu i mowy potocznej "herbatnik pochodzi z gwary więziennej i oznacza kogoś, kto herbatnikuje czyli dzieli się przydziałami z paczek przysyłanych od rodziny. Tak więc herbatnik to ni mniej ni więcej tylko kumpel spod celi".


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 18-05-2017 13:08

Hm. Za nic mi nie pasuje to w odniesieniu do mojej wypowiedzi, która została zacytowana. Jerk2


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 18-05-2017 19:13

Chodzi o to, że dzielisz się swoimi statystykami.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bimber14 - 18-05-2017 23:22

No panowie ładnie idziecie. Ja ostatnio nic nie promuje bo czasu nie ma. Musicie mieć ciekawy sposób na promocję bo u mnie najlepsza dniówka to 7$


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 19-05-2017 16:37

U mnie dziś na razie 14$. Ciepło się zrobiło to ludzie pouciekali na dwór. Big Grin zaczynają mi hajs akceptować, niestety na razie prawie 1$ odrzucony. ^^


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 19-05-2017 19:27

Chyba czas pożegnać się z EPN.

Nowy system prowizji:



"Ujawniamy szczegóły dotyczące nowych warunków programu partnerskiego EPN AliExpress.

Zmiany wejdą w życie od 1 czerwca 2017 roku. wpływają one wszystko, sieć CPA, współpracując z AliExpress.

Prezentujemy nasze warunki programu partnerskiego AliExpress w EPN. Proszę pamiętać - jest to pierwsza wersja warunków, opłaty mogą się zmieniać. To, co będziemy również informować.

Tak więc, główna różnica pomiędzy nowymi warunkami stać to, co jest teraz Twój zysk zależy od dwóch parametrów: kategorii produktów oraz kraju kupującego.

Kurs będzie nadal stosować do kwoty zakupu z wyłączeniem kosztów przesyłki. Tak jak poprzednio, interes partnerstwo nie jest pobierana na bony, kupony na usługi i książek.

progresywne stawki skali zachowane również. Kwota odsetek zależy wszystko również od ilości zamówień potwierdzonych w poprzednim miesiącu. W bieżącym okresie obejmuje zlecenia z 10 poprzednich miesięcy do aktualnej liczbie 9."

Ktoś zna rosyjski?

Pozostaje chyba tylko admitad i Aliexpress Portals.