Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - netes13 - 24-04-2017 21:29

Chwila zabawy i wpadło 2.04 $ Huh Oby to nie był fart żółtodzioba i zapowiadało coś więcej Lol


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - NA3 - 24-04-2017 23:23

Witam Forumowiczów mam kilka pytań i Propozycję :

Jesteśmy firmą pozycjonerską i w zamian za otrzymane poniżej odpowiedzi chętnie się zarejestrujemy z reflinku bo myślimy nad poważnym zarobkowaniem w tym systemie :


1. W jaki sposób generować linki do konkretnych produktów ?

2. Jaka w końcu jest marża na sprzedaży ?

3. W jaki sposób można wypłacać zgromadzone środki z konta ?

4. Czy ma ktoś przykładową witrynę sprzedażową ? ( Nie jest to konieczne bo sami mamy sporo pomysłów na nisze )

5. Czy ktoś juz tu testował mailing lub sms ? Jak taka firmy reklamy konwertuje ?

6. Czy jest dozwolone to aby reklamować produkty przez swój sklep a po kliknięciu kup teraz kierowało dopiero do aliexpress ?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 25-04-2017 00:06

(24-04-2017 23:23)NA3 napisał(a):  Witam Forumowiczów mam kilka pytań i Propozycję :

Jesteśmy firmą pozycjonerską i w zamian za otrzymane poniżej odpowiedzi chętnie się zarejestrujemy z reflinku bo myślimy nad poważnym zarobkowaniem w tym systemie :


1. W jaki sposób generować linki do konkretnych produktów ?

2. Jaka w końcu jest marża na sprzedaży ?

3. W jaki sposób można wypłacać zgromadzone środki z konta ?

4. Czy ma ktoś przykładową witrynę sprzedażową ? ( Nie jest to konieczne bo sami mamy sporo pomysłów na nisze )

5. Czy ktoś juz tu testował mailing lub sms ? Jak taka firmy reklamy konwertuje ?

6. Czy jest dozwolone to aby reklamować produkty przez swój sklep a po kliknięciu kup teraz kierowało dopiero do aliexpress ?
Napisze PW


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 25-04-2017 22:23

Mój nowy rekord Big Grin Dążę do 100$ Huh

[Obrazek: image.png]


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - netes13 - 25-04-2017 23:12

2 dzień zabawy. Trzeba zacząć myśleć nad lepszym schematem działania Cool

PS. Zarejestrowany z twojego linku bestek Smile

[Obrazek: u0tDJVk.png]


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 25-04-2017 23:41

(25-04-2017 23:12)netes13 napisał(a):  2 dzień zabawy. Trzeba zacząć myśleć nad lepszym schematem działania Cool

PS. Zarejestrowany z twojego linku bestek Smile

[Obrazek: u0tDJVk.png]
Bardzo dziękuję Smile Jak na drugi dzień to bardzo dobrze, powoli do przodu Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 26-04-2017 00:32

Bestek, patrzyłeś ile zarobiłeś dzięki poleconym?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 26-04-2017 07:43

(26-04-2017 00:32)Zawadson napisał(a):  Bestek, patrzyłeś ile zarobiłeś dzięki poleconym?

Z 5$ a co?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - netes13 - 26-04-2017 10:14

Naliczenia są z opóźnieniem, czy coś się popsuło i dzisiejsze leady zaliczyło mi jako wczorajsze? Bo rano wstałem i za wczoraj pokazywało mi tak
[Obrazek: UVvHH0q.png]


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 26-04-2017 10:17

(26-04-2017 07:43)bestek112 napisał(a):  
(26-04-2017 00:32)Zawadson napisał(a):  Bestek, patrzyłeś ile zarobiłeś dzięki poleconym?

Z 5$ a co?

Ciekawość po prostu.