Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 25-03-2017 21:41

(25-03-2017 17:12)szczepan997 napisał(a):  
(25-03-2017 00:56)adik7276 napisał(a):  Pamiętajcie - "last cookie win". Działa to w każdym programie partnerskim aliexpress'u.
To że ktoś kupił nie oznacza że kupił akurat w tym czasie gdy TWÓJ plik cookie "zainfekował" jego przeglądarkę.

Wiele osób kupuje ze swoich reflinków, inni ślepo klikają jeden link za drugim (Stad są również tysiące pustych wyświetleń i zmiany plików cookie w przeglądarce).

Nie szukajcie tu spisku. Po prostu popularność programów partnerskich rośnie z każdym dniem. Trzeba nadążać za zmianami i popularnością, aby nie zostać w tyle bo reflinków coraz więcej, a sposoby nadal te same.

Wielu idiotów niszczy ten świetny interes spamując gdzie popadnie. Niegdyś plik cookie utrzymywał się w przeglądarce 30 dni, teraz utrzymuje się do zamknięcia przeglądarki - to potwierdza moje słowa o popularności, a co za tym idzie większej trudności ze złapaniem leadów. Podobnie z wydobyciem bitcoinów - trudność wydobycia stale rośnie. Tutaj trudność zarabiania też rośnie. Jeżeli ktoś myśli że zmiana programu partnerskiego coś da to się sam przekona w jakim ogromnym jest błędzie.
To tyle ode mnie + screen.

[Obrazek: e0768bfff2f09.png]

Takie zarobki sam generujesz, czy też z poleconych?

Nie mentoruje w tym programie, pomogłem tylko niewielkiej ilości osób. większość z tych osób i tak działa na innych kontach - takie chamstwo.

Prowizja z poleconych jest niewielka dlatego trzeba mieć wiele osób ogarniętych w temacie żeby zyski z refferali jakieś sensowne były. Nawet sam support przyznał że z polecania tutaj kokosów nie ma, a żeby ktoś z Twojego polecenia zarabiał to musisz mu dać swoją niszę.

Ja bazuję na tym co sam wypracuje, jak widać z dobrym rezultatem.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szczepan997 - 25-03-2017 21:59

(25-03-2017 21:41)adik7276 napisał(a):  
(25-03-2017 17:12)szczepan997 napisał(a):  
(25-03-2017 00:56)adik7276 napisał(a):  Pamiętajcie - "last cookie win". Działa to w każdym programie partnerskim aliexpress'u.
To że ktoś kupił nie oznacza że kupił akurat w tym czasie gdy TWÓJ plik cookie "zainfekował" jego przeglądarkę.

Wiele osób kupuje ze swoich reflinków, inni ślepo klikają jeden link za drugim (Stad są również tysiące pustych wyświetleń i zmiany plików cookie w przeglądarce).

Nie szukajcie tu spisku. Po prostu popularność programów partnerskich rośnie z każdym dniem. Trzeba nadążać za zmianami i popularnością, aby nie zostać w tyle bo reflinków coraz więcej, a sposoby nadal te same.

Wielu idiotów niszczy ten świetny interes spamując gdzie popadnie. Niegdyś plik cookie utrzymywał się w przeglądarce 30 dni, teraz utrzymuje się do zamknięcia przeglądarki - to potwierdza moje słowa o popularności, a co za tym idzie większej trudności ze złapaniem leadów. Podobnie z wydobyciem bitcoinów - trudność wydobycia stale rośnie. Tutaj trudność zarabiania też rośnie. Jeżeli ktoś myśli że zmiana programu partnerskiego coś da to się sam przekona w jakim ogromnym jest błędzie.
To tyle ode mnie + screen.

[Obrazek: e0768bfff2f09.png]

Takie zarobki sam generujesz, czy też z poleconych?

Nie mentoruje w tym programie, pomogłem tylko niewielkiej ilości osób. większość z tych osób i tak działa na innych kontach - takie chamstwo.

Prowizja z poleconych jest niewielka dlatego trzeba mieć wiele osób ogarniętych w temacie żeby zyski z refferali jakieś sensowne były. Nawet sam support przyznał że z polecania tutaj kokosów nie ma, a żeby ktoś z Twojego polecenia zarabiał to musisz mu dać swoją niszę.

Ja bazuję na tym co sam wypracuje, jak widać z dobrym rezultatem.


W takim razie gratuluję takich wyników. Zdradzisz ile czasu siedzisz nad tym dziennie?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - kozzaq - 26-03-2017 00:16

Wypłaty z admitad ładnie przychodzą, kliknięcie i akcje na wysokim poziomie, chętnie pokaże screeny za rejestracje z reflinka. Zarabiam dokładnie od 2lutego i już przetworzylo prawie całe zarobki za luty i cześć za marzec, nie trzeba czekać 60/70 dni


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 26-03-2017 13:46

Dziś dostałem informacje ze jest coś robione z bazą danych Aliexpress i ze może nie działać prawidłowo. Jak macie transakcje "No data" to zostaną one naliczone. W ciągu 5-7 dni ma wrócić wszystko do normy. Czekamy Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - megedonga - 26-03-2017 16:59

Mi na epn już wróciło wszystko do normy, ale na admitad jestem już zarejestrowany. Jak epn dalej będzie nawalał to przeniosę się juz definitywnie.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 26-03-2017 21:37

Dla mnie Admitad jest takieś dziwne, nie jest takie przejrzyste jak EPN.
U mnie epn chyba dalej nawala, choć już sam nie wiem...
Czekam ten tydzien i zobaczę co bedzie, strasznie bym chciał zostać u nich...


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 26-03-2017 22:02

Ja też, bo tylko w epn.bz zarobiłem oszałamiające 10,77 dolarów. XD


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 26-03-2017 23:01

(26-03-2017 22:02)Zawadson napisał(a):  Ja też, bo tylko w epn.bz zarobiłem oszałamiające 10,77 dolarów. XD

A ja 2$ Smile
Od miesiąca tak nie miałem żeby tylko tyle zarobić... Mam nadzieje że z jutrzejszym dniem mi naliczą za dziś bo się wkur**e.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 27-03-2017 00:04

Zlicza normalnie, na pewno nie ucina jakichś ogromnych ilości. Słabo promujecie Tongue


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 27-03-2017 00:33

(27-03-2017 00:04)adik7276 napisał(a):  Zlicza normalnie, na pewno nie ucina jakichś ogromnych ilości. Słabo promujecie Tongue

No w sumie to prawie nic nie promowałem dziś. Czasami wpadnie 30$ na dzien czasami 2$ i jakoś jestem zadowolony Wink