Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 22-03-2017 10:18

Ile trzeba czekać na akceptacje kasy przez aliexpress? siedzi już tam ponad 70$ od jakiegoś czasu i mam zaakceptowane tylko 0.22 xd


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 22-03-2017 16:44

(22-03-2017 10:18)szypkiwonsz napisał(a):  Ile trzeba czekać na akceptacje kasy przez aliexpress? siedzi już tam ponad 70$ od jakiegoś czasu i mam zaakceptowane tylko 0.22 xd

Zazwyczaj ponad 2 miesiące Smile

Co do tematu zaliczania to dziwnie zalicza od 2dni. Dziś 1600wejsc i tylko 5$ a zawsze przy takim ruchu miałem minimalna dniówkę wyrobiona już. (10$)


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - patryk574 - 22-03-2017 21:46

(22-03-2017 16:44)bestek112 napisał(a):  Co do tematu zaliczania to dziwnie zalicza od 2dni. Dziś 1600wejsc i tylko 5$ a zawsze przy takim ruchu miałem minimalna dniówkę wyrobiona już. (10$)

Masz ustaloną minimalną dniówkę ? Codziennie ją wyrabiasz ? bo ja czasami przy 4k wejść mam 5$. Moim zdaniem nie można ustalić sobie minimalnego dziennego zarobku na promowaniu aliexpress ( przecież nie można kazać komuś kupić czegoś ) Big Grin
nie chodzi mi o to żeby Ciebie wkurzyć czy coś, po prostu chcę wiedzieć czy codziennie wyrabiasz te 10$, bo mi w tym miesiącu udało się tylko 4 razy zarobić powyżej 10$


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wojtek574 - 22-03-2017 21:49

Ktoś obeznany w temacie pomaga dla nowych ? Mam zamiar wejść w ten temat I fajne by było.jak bym mógł poradzić/zapytać się kogoś w związku z tym że tak powiem interesem


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 22-03-2017 23:10

(22-03-2017 21:46)patryk574 napisał(a):  
(22-03-2017 16:44)bestek112 napisał(a):  Co do tematu zaliczania to dziwnie zalicza od 2dni. Dziś 1600wejsc i tylko 5$ a zawsze przy takim ruchu miałem minimalna dniówkę wyrobiona już. (10$)

Masz ustaloną minimalną dniówkę ? Codziennie ją wyrabiasz ? bo ja czasami przy 4k wejść mam 5$. Moim zdaniem nie można ustalić sobie minimalnego dziennego zarobku na promowaniu aliexpress ( przecież nie można kazać komuś kupić czegoś ) Big Grin
nie chodzi mi o to żeby Ciebie wkurzyć czy coś, po prostu chcę wiedzieć czy codziennie wyrabiasz te 10$, bo mi w tym miesiącu udało się tylko 4 razy zarobić powyżej 10$
Tak sam sobie ustalam że dobrze by było żebym wyrabiał minimum 10$ dziennie i od miesiąca prawie codziennie się to udaje a czasami nawet trzykrotnie tyle ^.^
Ale to prawda, program partnerski Aliexpress to nie jest nic pewnego, raz zarobisz przy 1k wejść np 10$, raz nic a raz 30$ bo tak tez miałem. Co jak co, jest to fajny i dobry interes Wink

Aktualny mój stan konta , zarobione przez lekko ponad miesiąc.
[Obrazek: 2y5h9ubumbgp_t.jpg]


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - patryk574 - 22-03-2017 23:52

niezły wynik jak na miesiąc pracy Smile u mnie tylko 100$ Smile zobacz pw Wink


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - megedonga - 23-03-2017 18:24

Epn bez wątpienia szwankuje od 3 dni. To nie jest tak, że nikt nie kupuje. po prostu im system szwankuje. Jestem tego pewien, bo zawsze jak coś jest nie tak robię kilka-kilkanaście tanich zakupów dla siebie i patrzę, czy mi zlicza. I właśnie od 3 dni raz zalicza, a raz nie. Wcześniej nie było z tym problemów. Znalazłem nową stronkę - http://www.admitad.com
Tam teraz będę robił swoje linki. Wczoraj wrzuciłem jednego i nabiło mi ponad 2 $. Zobaczymy jak z wypłacalnością. Plus tego serwisu to świetna obsługa i pomoc w języku polskim.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 23-03-2017 18:37

Tez tak sadze ze coś się popsuło. Czekam jeszcze pare dni i jak nie będzie lepiej to zmieniam serwis.

EDIT:

Pisałem do supportu i napisali że ludzie kupują mniej bo czekają na wyprzedaż. Hmm może i tak a może nie. Czekam do końca miesiąca i pomyślę.
Dobrze by było żeby każdy tak napisał do nich, może coś zdiagnozują :/


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - fusek - 23-03-2017 20:03

(23-03-2017 18:37)bestek112 napisał(a):  Tez tak sadze ze coś się popsuło. Czekam jeszcze pare dni i jak nie będzie lepiej to zmieniam serwis.

EDIT:

Pisałem do supportu i napisali że ludzie kupują mniej bo czekają na wyprzedaż. Hmm może i tak a może nie. Czekam do końca miesiąca i pomyślę.
Dobrze by było żeby każdy tak napisał do nich, może coś zdiagnozują :/

a masz jakis jeszcze serwis podobny do tego?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 23-03-2017 22:52

(23-03-2017 20:03)fusek napisał(a):  
(23-03-2017 18:37)bestek112 napisał(a):  Tez tak sadze ze coś się popsuło. Czekam jeszcze pare dni i jak nie będzie lepiej to zmieniam serwis.

EDIT:

Pisałem do supportu i napisali że ludzie kupują mniej bo czekają na wyprzedaż. Hmm może i tak a może nie. Czekam do końca miesiąca i pomyślę.
Dobrze by było żeby każdy tak napisał do nich, może coś zdiagnozują :/

a masz jakis jeszcze serwis podobny do tego?

Na razie nic pewnego nie mam. Jak już zdecyduje się na zmianę to dam znać Wink