Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 28-01-2019 00:44

(26-01-2019 19:43)Yoka124 napisał(a):  Troche się zawiodłem na epn, jak na tak duży program afilacyjny muszą skrobać z tego niezłą kase, zresztą sam ponad 400$ u nich zarobiłem - a jednak po wygraniu givewaya dostałem jakieś gówniane rękawiczki za dolca co sie ich nosić nie da xD

Zresztą przerzuciłem się już na portals i każdemu bardziej polecam tą opcje Big Grin

Dlaczego uważasz że portals to lepszy serwis? Rozwiń swoją wypowiedź Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - TelegramGrzegorz - 28-01-2019 22:53

(24-01-2019 17:55)EfectiveWork napisał(a):  Czy obecnie występują jakieś problemy z działaniem tego programu, wypłatami itp ?

Wszystko działa, wypłata zawsze na drugi dzień, śmiga jak należy.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - aaga - 30-01-2019 16:08

Realne?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - TelegramGrzegorz - 30-01-2019 22:17

(30-01-2019 16:08)aaga napisał(a):  Realne?

Co realne?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - dwa345 - 02-02-2019 15:30

(24-01-2019 09:40)wiorec napisał(a):  Konto walutowe wraz z kartą w Nest Banku jest za darmo więc zastanawiam się czy istnieje możliwość zrobienia tak że...

z EPN.bz wypłace sobię na ePayments.. Następnie z ePayments na karte z Nestbanku... Dzięki temu omijam prowizje jeśli dobrze myślę?

Przelew z epayments na kartę zawsze masz pobieraną prowizję. Pytasz jakbyś wogóle nie znał tego programu epayments.

(26-01-2019 19:43)Yoka124 napisał(a):  Troche się zawiodłem na epn, jak na tak duży program afilacyjny muszą skrobać z tego niezłą kase, zresztą sam ponad 400$ u nich zarobiłem - a jednak po wygraniu givewaya dostałem jakieś gówniane rękawiczki za dolca co sie ich nosić nie da xD

Zresztą przerzuciłem się już na portals i każdemu bardziej polecam tą opcje Big Grin

Jakoś też mi bardziej leży portals Smile epn tylko do rzeczy których nie da się już przerobić w portals.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bugibugi - 03-02-2019 12:30

nie da się zarejestrować bo trzeba podać numer a jak podaje numer polski to mi kod nie przychodzi xD


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - TelegramGrzegorz - 20-02-2019 15:27

Zauważyliście jakieś wzrosty?Mi od dwóch dni nalicza znacznie wiecej niż trzeba ( wcale nie jest mi smutno z tego powodu Jerk )ale zdziwiło mnie to bo linkuję mniej więcej tak samo jak wcześniej.
Może być to spowodowane zmienieniem cen w dostawach?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - imadlo - 20-02-2019 20:11

Chętnie zarejestruję się z czyjegoś reflinka w zamian za drobną pomoc i wyjaśnienie podstaw tej metody.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Takatamwiedzma - 21-02-2019 06:56

Zarejewtrowalam sie z czyjegos reflinka, bo obiecano mi pomoc - zostałam w czarnej dupie. Ludzie masowo kupują z moich linków a nie nabija towarów, sama kilka rzeczy kupiłam, też ich nie dobiło. A jak dobija to tych 8% nie widzę, za zakupy o kwocie 65$ dostalam prowizje 0.12$ i w ten sposób na liście mam produktów mase a zarobilam 25$, bo prowizja nie przekracza 0.20$ od produktu nawet takiego za 100$. Albo ja coś źle robię, albo źle odczytuje... Jedno jest pewne, że osoba ktora mnie w to ciągła w jakims stopniu dla niego jestem konkurencja (ten sam sposob reklamy), mam wrażenie, ze specjalnie mi nietłumaczy. Jestem gotowa zalozyc konto z czyjegos reflinka jesli to ma pomóc i jednocześnie jeśli miałabym mentora w tym serwisie epn.bz


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - TelegramGrzegorz - 21-02-2019 09:22

Konkurencja jest tak duża, że raczej nikt nie będzie chciał już pomagać.W sumie tutaj nie ma co mentorować