Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - muniamus - 06-05-2018 08:45

Paypal prowizja z epn wciąż 8% przy ponad 250$.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 06-05-2018 20:47

Po przekroczeniu 250$ znika prowizja Paypala, a nie Epn.
Tak mi się wydaje.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - muniamus - 07-05-2018 09:33

Aha. To i tak taniej na epayments


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - inspiracja2013 - 10-05-2018 00:59

(02-05-2018 15:21)VinCee napisał(a):  Pany po jakim czasie od potwierdzenia paczki zostaje naliczona prowizja?
Znajomy, któremu "pomogłem" znaleźć parę drobnostek na ali, wczoraj przy mnie potwierdził na telefonie otrzymanie paczek. U mnie wciąż wiszą na "waiting" ... Big Grin

15 dni na na założenie sporu jeszcze, więc po 15 dniach

(23-04-2018 16:23)rafaghub napisał(a):  Андрей14:08
Unfortunately, your account was temporarily suspended due to the large number of orders made from different accounts. Could you, please, comment on this situation.

Best regards, Andrew.

spotkal sie ktos z takim czyms?

Wyjaśniło Ci się coś? Kumpel ma to samo, ale on na gearbescie działa głównie.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - TelegramGrzegorz - 10-05-2018 09:21

Już nie można przelewać hajsu z epayments na bank w dolcach?Cofnięto mi wypłatę i proponują aby przelać w euro, da się jakoś przewalutować to?
Ok edit, można.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - KosaaxD - 13-05-2018 23:11

Ile placicie prowizji za przelew z epayments na konto bankowe ? I myslicie ze nie bdzie problemu jak przelew na rachunek niewalutowy przyjdzie w USD ?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 15-05-2018 07:42

Tez wam nie akceptuje kasy do wypłaty?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Armara - 15-05-2018 10:38

Nigdy sam na tym nie zarabiałem ale bardzo dużo zamawiałem z aliexpress i korzystałem z tej strony. Wypłacają bez problemu.
Jeśli chodzi o czas oczekiwania na "zablokowane" pieniądze to znacznie szybciej wpada kasa z przesyłek które mają "śledzenie". Wtedy na aliexpress kupujący nie musi potwierdzać odebrania paczki (dzieje się to automatycznie). Jeśli paczka jest bez śledzenia to kupujący musi potwierdzić odebranie przesyłki ręcznie, z racji że dużo osób tego nie robi trzeba czekać aż minie jakiś okres w którym kupujący może założyć spór i wtedy faktycznie może trwać to o wiele dłużej.

Możecie także promować produkty, których wysyłka jest z magazynu ze Słubic - wtedy produkty docierają do klienta w około 4-7 dni - w większości są one ze śledzeniem dlatego prowizja pojawia się na koncie bardzo szybko. W Słubicach są np telefony, radia samochodowe itp.

Tu potwierdzenie ile zarobiłem Smile
[Obrazek: Screen_Shot_20180515113829.png]


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 26-05-2018 15:44

Zlicza wam dziś normalnie?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Karolina5w - 27-05-2018 20:47

Hej szukam mentora, oczywiście rejestracja z refa. Proszę o kontakt [email protected]