Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 20-03-2017 10:07

Dwa leady po 0$.beka


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - megedonga - 20-03-2017 17:29

Ma ktoś dziś problem z epn? Mi nie zalicza w ogóle niektórych zamówień. Robiłem zamówienie dla siebie na 8 rzeczy i policzyło tylko 3.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - rojasQ - 20-03-2017 19:27

Ktoś podzieli się pomysłem promowania poza facebookiem? Prosiłbym o PW, zarejestruję się z reflinka. Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 20-03-2017 22:31

(20-03-2017 17:29)megedonga napisał(a):  Ma ktoś dziś problem z epn? Mi nie zalicza w ogóle niektórych zamówień. Robiłem zamówienie dla siebie na 8 rzeczy i policzyło tylko 3.

Miałem dzisiaj 120 wejść i 2 leady - jeden błędny a drugi za 0$, bo produkt był za tani.

Wydaje mi się, że powinienem mieć więcej leadów. Skoro twierdzisz, że zaliczyło 3 zamówienia na 8, to robi się nieciekawie.Niby to żadna robota stworzyć reflinka do jakiegoś produktu, ale no kurde, jak się pomyśli, ile straciło się kasy przez błąd, a oni nie oddadzą należnych pieniędzy po usunięciu błędu... "to ja nie". Czy oni w biurze piją i grzebią w kodzie, a następnego dnia próbują naprawić to, co spier*olili? Bo chyba tak to wygląda.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 20-03-2017 22:43

(20-03-2017 22:31)Zawadson napisał(a):  
(20-03-2017 17:29)megedonga napisał(a):  Ma ktoś dziś problem z epn? Mi nie zalicza w ogóle niektórych zamówień. Robiłem zamówienie dla siebie na 8 rzeczy i policzyło tylko 3.

Miałem dzisiaj 120 wejść i 2 leady - jeden błędny a drugi za 0$, bo produkt był za tani.

Wydaje mi się, że powinienem mieć więcej leadów. Skoro twierdzisz, że zaliczyło 3 zamówienia na 8, to robi się nieciekawie.Niby to żadna robota stworzyć reflinka do jakiegoś produktu, ale no kurde, jak się pomyśli, ile straciło się kasy przez błąd, a oni nie oddadzą należnych pieniędzy po usunięciu błędu... "to ja nie". Czy oni w biurze piją i grzebią w kodzie, a następnego dnia próbują naprawić to, co spier*olili? Bo chyba tak to wygląda.
Mi napierdziela kasę równo także nie wiem ;/


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - megedonga - 21-03-2017 08:22

Wczoraj ewidentnie coś nie działało. Miałem nabitej kasy około 25% tego co w dni wcześniejsze.
Zobaczymy co będzie dziś.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 21-03-2017 13:50

Chyba wiem dlaczego nie zalicza wszystkich zakupów . To nie jest żaden błąd, tylko nieładna zagrywka Rosjan z epn.bz. Otóż wiele razy narzekałem na Aliexpress Portals, że nie mogę zrobić reflinka, bo danego produktu czy sklepu Aliexpress nie promuje na tę chwilę. To samo jest w epn.bz, tylko nikt o tym nas nie informuje!

Aby zaliczyło wszystkie zakupy, kupujący musi zamówić produkty za pomocą komórki. Sam Aliexpress do tego się przyznaje -

"100% of the products on the Aliexpress app offer commission".

Megedonga, kupowałeś przez komputer?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - megedonga - 21-03-2017 15:38

Tak, wszystko kupowałem przez komputer. Wcześniej nie było z tym problemu. Problem zaczął się wczoraj. Nie zlicza wszystkich moich i nie zlicza innych kupujących z moich linków. W efekcie mam 25% teo co np. przed dwoma dniami. Szukam już nowego partnera. Co możecie polecić?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 21-03-2017 16:16

Gdyby u nas był Amazon...ale nie ma i oprócz Ali nie ma niczego ciekawego. Może spróbuj z Aliexpress Portals?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - mistrzu_uu - 21-03-2017 17:06

Wie ktoś czemu nie moge zrobić linka?

[Obrazek: epn_blad.jpg]