Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - ComboThe - 17-01-2018 17:55

Normalnie zlicza


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 18-01-2018 15:04

Zlicza wam dziś leady normalnie?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - JustinTime - 18-01-2018 18:43

Kiedy zlicza leada do statusu waiting?

Kliknąłem w moim linku kup i wypełniłem dane z 1 strony do płatności ale bez dokonania jej. Powinien być lead albo coś w statystykach ?



Chodzi mi głównie o to że chcę mieć pewność że generuje dobry link przez który dostanę cashbacka jeśli ktoś coś zakupi

Za każdym razem trzeba klikać Learn more i generować link tak jak tu?

[Obrazek: 668fc125bccfa.png]


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 19-01-2018 08:00

Zlicza wam kliknięcia w grupach normalnie czy macie spadki wyświetleń?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - JustinTime - 19-01-2018 15:48

od usuniecia


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 20-01-2018 10:55

Co wiecie o tym festiwalu w Chinach? Przez najbliższy miesiąc chyba ciężko będzie coś zarobić... Ciekawe czy paczki będą przychodzić czy nie. Z tego co czytałem to tam przed jakiś czas wszystko jest zamknięte.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Itachi198 - 20-01-2018 12:43

Chiński Nowy Rok, sprzedawcy nie wysyłają chyba nic po 9 lutego, mimo że sam event jest dopiero 16 lutego i trwa bodajże do 23 lutego, ale paczki puszczają dopiero 28 lutego (jakoś tak). Czyli 3 tygodnie żadna paczka nie wystartuje. W zeszłym roku miałem konkretne informacje na ten temat ale jakoś nie mogę już przejść do archiwum rozmów przez nowe aktualizacje skype xD


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 20-01-2018 20:12

(20-01-2018 12:43)Itachi198 napisał(a):  Chiński Nowy Rok, sprzedawcy nie wysyłają chyba nic po 9 lutego, mimo że sam event jest dopiero 16 lutego i trwa bodajże do 23 lutego, ale paczki puszczają dopiero 28 lutego (jakoś tak). Czyli 3 tygodnie żadna paczka nie wystartuje. W zeszłym roku miałem konkretne informacje na ten temat ale jakoś nie mogę już przejść do archiwum rozmów przez nowe aktualizacje skype xD

Czyli mam rozumieć ze w lutym nic nie zarobimy? Ile sprzedawcy maja na wysłanie paczki na Ali?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Szalony - 20-01-2018 20:21

Można zrobić iframe na stronie? (ciasteczka) ?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - JustinTime - 21-01-2018 14:30

Wiecie jak to jest z refami? Próbuje komuś zarejestrować się z refa a on nie widzi tego u siebie? Muszę wykonać jakąś akcje czy cos? czy może weryfikacją telefonczną? Po przejściu w reflink normalnie klikałem sign up i buyer czyli wszystko ok?