Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 21-11-2017 13:11

Cholerne prowizje 2.1% mam wrażenie że ostatnio specjalnie tylko z tych kupują Big Grin


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 21-11-2017 14:58

U mnie dzisiaj błąd wywaliło w statystykach i w nawiasie miałem 80k $. Poza tym codziennie pojawia się błąd przy poprzednim dniu.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 21-11-2017 15:54

Mam nadzieję tylko że zwrócą.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 21-11-2017 20:25

Ja miałem ponad 500k $ ale dzisiaj już to naprawili.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 22-11-2017 07:35

Też Wam Facebook wyrzuca posty jako spam?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - TelegramGrzegorz - 23-11-2017 01:20

(22-11-2017 07:35)Thinker napisał(a):  Też Wam Facebook wyrzuca posty jako spam?

[Obrazek: 18063442549597882433.jpg]


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - adik7276 - 23-11-2017 05:53

Macie jakieś pomysły na kontakt z supportem aliexpress? poza tym czatem z którego zrobili bota mimo że wcześniej dobrze funkcjonował i można było przedstawić problem pracownikowi supportu.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 23-11-2017 19:28

Też macie taką informacje na epayments?

Due to recent changes in the Regulations we are now required to have your personal information verified before you can make or receive any further payments. Please complete the account verification process to get access to all ePayments financial operations. As a result of complying with this request your account limits will automatically increase as a ‘Verified’ user. Learn more about verification


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - patryk574 - 23-11-2017 20:44

siema , mam problem ogólnie zarabiam na 4 grupach na FB ( tworze link do zakupu a następnie skracam go w google), tworzę standardowy opis : co, za ile, opis,zdjęcie i wielkość promocji ( bo na nich zarabiam) ale od około 1,5 miesiąca dostałem już dwa bany na pisanie postów bo rzekomo wyglądają jak spam :/ dodam ,że wszystko wystawiam ze swojego normalnego konta
czy ktoś z was tak ma bądź miał ? przez ponad rok nic takiego mi się nie zdarzało i to tyl;ko wtedy gdy wstawiam posty z aukcjami na aile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Thinker - 23-11-2017 22:10

Myślicie, że jutrzejszy dzień jako czarny piątek będzie podobny utargiem do 11.11? Big Grin