Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com (/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374)



RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - megedonga - 10-03-2017 23:21

Mam to samo. Dziś do 12 mi zliczało, a później nic, nawet złamanego centa. A wejść od ciula i procentowo się nie zgadza. Dla sprawdzenia sam kupiłem ze swojego linka i też nic nie naliczyło, więc to wszystko od nich. Mam nadzieję, że wyjasnią.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 11-03-2017 08:00

Dostałem takiego maila, po tłumaczu trochę rozumiem ale nie wiem o co chodzi z tymi 'certyfikatami'

Hello.

As we have previously reported, AliExpress gift certificates are not actually a commodity and Aliexpress had the right to disable the cashback for certificates at any time.

Unfortunately, on March 9th, 2017 this happened and certificates ceased to participate in the AliExpress affiliate program. It means that cashback for all gift certificates is no longer available! We draw your attention to the fact that cashback for goods paid for with the certificates purchased earlier and cashback for the rest of the goods is available as always.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - megedonga - 11-03-2017 12:07

Mi już dziś delikatnie nabiło. Czyżby problem zniknął?


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 11-03-2017 12:21

(11-03-2017 12:07)megedonga napisał(a):  Mi już dziś delikatnie nabiło. Czyżby problem zniknął?

Mi tak samo, ale wczoraj miałem bardzo dużo wejść i 0$ a pewnie miałbym z 15$...
Ciekawe czy jakoś nam to zaliczą. Może i problem zniknął.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 11-03-2017 14:40

Kasy nie wrócą tak jak widać w mailu, który mi napisali..


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 11-03-2017 14:58

(11-03-2017 14:40)szypkiwonsz napisał(a):  Kasy nie wrócą tak jak widać w mailu, który mi napisali..

Pytanie czy wszystko działa jak dawniej czy już nie.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - megedonga - 11-03-2017 15:14

raczej działa, bo robię zakupy dla siebie z moich linków i wszystko zlicza. Miejmy nadzieję, że tylko jeden dzień taki był.


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - bestek112 - 11-03-2017 15:59

(11-03-2017 15:14)megedonga napisał(a):  raczej działa, bo robię zakupy dla siebie z moich linków i wszystko zlicza. Miejmy nadzieję, że tylko jeden dzień taki był.

To można się brać do pracy Smile


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - szypkiwonsz - 11-03-2017 16:22

Tak, wszystko działa. Do końca nie rozumiem tego co napisali ale wiem, ze z 9 nie wrócą kasy ;(


RE: epn.bz - Zarabianie dzięki Aliexpress.com - Zawadson - 11-03-2017 16:58

Czyli co? Ktoś kupi coś z naszego linku, ale skorzysta z kuponu i my nie dostaniemy prowizji?