Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - rafi213 - 19-02-2019 17:45

Kolejną wypłatę zlecisz dopiero jak ci poprzednią zaakceptują. @giemza241 spróbuj o innej porze dnia zlecić, ja tez tak miałem, coś tam pewnie jeszcze poprawiają i na stronie w wielu miejscach wyskakują takie błędy czasami nie tylko przy wypłacie.


FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - giemza241 - 19-02-2019 18:04

Doskonale o tym wiem. To nie moje pierwsze wypłaty. Dwie wypłaty zleciłem jeszcze w styczniu raz w FTO raz w btc i wszystko okej. Ale już nie mogę wypłacić nic. Po wpisaniu OTP błąd i tyle koniec. Próbuję po 20 razy dziennie to nic nie daje. Fap wymaga coraz więcej zaufania.
Próbuje o każdej porze. Czy to 06 rano czy przed, po południu wieczorem o północy czy 03 po wiele razy od 2 jak już nie 3 tygodni.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - rafi213 - 19-02-2019 18:13

ale OTP nie działa jeszcze, kod przychodzi na emaila teraz. Ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć że rano miałem błąd popołudniu normalnie bez błędu zleciło, ogólnie nie słyszałem żeby nie dało sie zlecić kolejnej wypłaty od innych też


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - mysc - 19-02-2019 18:35

(19-02-2019 17:45)rafi213 napisał(a):  ...coś tam pewnie jeszcze poprawiają i na stronie w wielu miejscach wyskakują takie błędy czasami nie tylko przy wypłacie.

Czyli coraz więcej limitów, ograniczeń, dodatkowych wymagań i problemy z wypłatami publicznie zgłaszane przez wiele osób to skutek niedawnej migracji do coraz stabilniejszej wersji FAP? Czy to dobry moment żeby wejść? Big Grin


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - jarunioo7 - 19-02-2019 19:13

Czy Futurenet to SCAM?


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - wrzochal11 - 19-02-2019 23:14

Na konkurencyjnym forum już tak program został sklasyfikowany..
Problemy z wypłatami, błędy, zmiana zasad, ograniczenia, limity, problemy.. na to wygląda, że program wszedł już w ostatnią fazę w jaką wchodzą tego typu programy przed swoim całkowitym upadkiem. Na grupach na FB też ostatnio nie widać żeby ktoś ten projekt promował.


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - rafi213 - 20-02-2019 01:00

Wypłaty dochodzą, ja wczoraj dostałem, znajomi tez z tego co wiem dostają, - czas oczekiwania około tygodnia.
Więc nie scam, tym bardziej zmiana planu marketingowego nie czyni go scamem , od początku istnienia FN miało zapis w regulaminie ze zastrzegają sobie mozliwość wprowadzania zmian. Błędy w back office są juz sporadyczne aczkolwiek dobrze nie świadczą, ja daje im jeszcze trochę czasu na wdrożenie kilku poprawek i nowych funcjonalności.


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - wrzochal11 - 20-02-2019 17:06

To co Rafi, cały czas reinwestujesz i kupujesz nowe adpacki? Wink


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - patulsky1337 - 20-02-2019 17:25

Hej, u mnie w mieście jest taka kawiarnia, czy to ta sama firma?

[Obrazek: futurenet-cafe-1527543422.jpeg]


RE: FUTURENET - rev share! + matryce + własna kryptowaluta + banners app - SEOmocni.pl - 20-02-2019 18:08

Tak, ta sama Smile Przecież to normalnie, że prężnie działająca firma, która ma milionowe zyski, dywersyfikuje dochody otwierając stosunkowo mało rentowną kawiarnię. Przecież nie robiła by tego na pokaz dla naganiaczy, no nie? A może jednak? Smile