Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 19-12-2017 17:27

(19-12-2017 17:02)mysc napisał(a):  
Cytat:Prezes UOKiK prowadzi postępowania w związku z działalnością następujących podmiotów:

1. FutureNet, FutureAdPro na Wyspach Marshalla – to portale oferujące w zamian za opłatę - nabywanie pakietów reklam. Zgodnie z informacjami na stronie spółki, musisz kupić pakiet i namówić inne osoby do udziału.

W piśmie Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) z 13.02.2017 r. dostaliśmy sygnał o funkcjonowaniu systemu o nazwie FutureAdPro, który może wprowadzać konsumentów w błąd i stanowić nieuczciwą praktykę rynkową poprzez zakładanie i prowadzenie systemu promocyjnego typu piramida.

28.06.2017 r. prezes UOKiK zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa. Postępowanie w sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu (sygn. PO 2 Ds. 63.2016).

ŹRÓDŁO: https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=13844

o to nawet UoKiK nie wie że od roku Futurenet nie ma nic wspólnego z wyspami Marshalla i gdzie na stronie spółki jest informacja że trzeba kupić pakiet i namówić inne osoby do udziału, jak można korzystać z niektórych usług całkowicie za darmo a nawet zarabiać bez polecania Smile
Wczoraj w tvp info sam słyszałem jak jakiś gościu mówił otwarcie że bitcoin to piramida także już mnie nic w tej Polsce nie zdziwi facepalm

@Mysc jak UoKiK umorzy postępowanie to mam nadzieje że też podasz linka do tej informacji Big Grin


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - mysc - 19-12-2017 17:43

Myślę, że w takiej sytuacji byś mnie wyprzedził :>


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - lechoo - 19-12-2017 18:53

Cytat:12. UOKiK przygląda się też działaniom osób, które promują m.in. w internecie i mediach społecznościowych piramidy finansowe, a także inwestycje w kryptowaluty, pakiety reklamowe lub inne „inwestycje” alternatywne.

ŹRÓDŁO: https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=13844


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - rafi213 - 19-12-2017 22:02

Oficjalna odpowiedź Prezesa Smile

[Obrazek: uoikikjpg_qxwanes.jpg]


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - mysc - 19-12-2017 22:04

Wierz lub nie, ale chciałem wstawić! Ubiegłeś mnie :>


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Xanter98 - 19-12-2017 22:21

To chyba w żadnej piramidzie nie ma obowiązku namawiania innych osób, jest tylko taka możliwość. Mało merytoryczny wpis. "Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i modelem biznesowym". Niech złożą sprawozdanie finansowe to może uwierzę Wink


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - wasia90 - 19-12-2017 22:47

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/uokik-ostrzezenie-lista-naciagaczy,234,0,2394346.html

To wciąż nie jest koniec działań Urzędu. UOKiK ostrzega, że przed odpowiedzialnością nie uciekną osoby, które w mediach społecznościowych usilnie promowały inwestycje w podejrzane produkty.

"UOKiK przygląda się też działaniom osób, które promują m.in. w internecie i mediach społecznościowych piramidy finansowe, a także inwestycje w kryptowaluty, pakiety reklamowe lub inne inwestycje alternatywne" - ostrzega Urząd.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - alan_darski - 19-12-2017 23:14

...


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Zaperr44 - 20-12-2017 12:15

To nieźle się wycwanili bo fakt nigdzie nie jest napisane, że trzeba "inwestować" ani namawiać innych bo cały program działa pod przykrywką portalu społecznościowego i można go używać jako Facebooka czy vk Tongue Ale w takim razie TrafficMonsoon też nie powinien być uznany za piramidę bo przecież można było tam same CashLinki klikać beż zadnego iwnestowania czy namawiania innych osób.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - alan_darski - 20-12-2017 16:51

Rafi213 co teraz radzisz swoim poleconym zrobic zeby nie stracili kasy. Czas uciekac?