Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet (/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-129921)



RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Zaperr44 - 17-11-2017 17:20

(17-11-2017 06:40)Xanter98 napisał(a):  Różnica jest taka, że nikt smsów nie wciska na tym forum + koszty są rozdzielone na wiecej osob - nie slyszalem, żeby ktoś popadł w długi wysyłając smsy.

Tyle że to nadal to samo i w subach ofiara jest nieświadoma tego że się natyka na pułapkę w porównaniu trafienia na naganiacza Smile


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Xanter98 - 17-11-2017 18:10

Tu nie chodzi o to czy ktoś kogokolwiek oszukuje. Problem jest taki, że robi to na tym forum... gdyby ktoś tutaj wrzucił link do strony z subsms to od razu został by usunięty. Niech sobie każdy zarabia na czym chce, ale to jest forum o zarabianiu, a nie miejsce do szukania jeleni.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - adik7276 - 17-11-2017 18:46

(17-11-2017 18:10)Xanter98 napisał(a):  Tu nie chodzi o to czy ktoś kogokolwiek oszukuje. Problem jest taki, że robi to na tym forum... gdyby ktoś tutaj wrzucił link do strony z subsms to od razu został by usunięty. Niech sobie każdy zarabia na czym chce, ale to jest forum o zarabianiu, a nie miejsce do szukania jeleni.

czyli ludzie z poza forum to gorszy sort i można ich dymać na kase?


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Xanter98 - 17-11-2017 19:04

Jak na facebooku zobacze takiego posta to tez napisze, ze scam. Nie chodzi o zaden podzial na ludzi z forum i reszte. Jest to temat o FN i zostal zalozony tylko w jednym celu - namowienia ludzi do inwestycji. Rafi zamiast bronic FN to atakuje kazdego, kto napisze zle slowo o tym super programie. Zalozcie sobie temat o smsach i tam sie przekonujcie jak bardzo zli sa ludzie zarabiajacy na subach. FN to zwykla piramidka, ktora zaraz padnie i trzeba byc naprawde glupim, zeby wierzyc w dobra firme, ktora dzieli sie zyskami...


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - DGHubert - 17-11-2017 19:46

Ktoś wypatrzyl może co zmieniło się dzisiaj w regulaminie?


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - luzny123 - 18-11-2017 22:19

relanie patrząc ile dajecie temu programowi jeszcze czasu? teraz ma odbyć się event w Makao chyba i zostać zaprezentowana krypto waluta.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - adik7276 - 19-11-2017 14:51

(18-11-2017 22:19)luzny123 napisał(a):  relanie patrząc ile dajecie temu programowi jeszcze czasu? teraz ma odbyć się event w Makao chyba i zostać zaprezentowana krypto waluta.

Moim zdaniem jeszcze sporo czasu postoi, ale mogę sie mylić bo to wróżenie z fusów - to tylko moja opinia. To już "inna liga" revshare/hyip, inne podejście do tematu. Dotychczas polska czołówka programów działała w większym stopniu online, nikt tak z programem się nie wiązał, a tymczasem w FN są osoby z MLM które promują program tylko tak jak robi się to w prawdziwym MLMie czyli Offline, konferencje, szkolenia, spotkania. Są tam osoby które mają we krwi konferencje i budowanie struktur.

Moim zdaniem widać że coś się dzieje, to inna kategoria robiąc zestawienie z pozostałymi programami revshare.
Zaznaczę że w programie NIE jestem więc nie jestem naganiaczem i nie interesuje mnie kto wejdzie, a kto nie.

To moja opinia, nikt nie musi się z nią zgadzać.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - matimax - 21-11-2017 18:07

Kiedys troche bawilem sie w hyipy, ale wyszedlem na -. Jest sens wchodzic teraz jeszcze do tego programu? Tak - nie czytalem WSZYSTKICh postow, dlatego sie pytam.


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - wrzochal11 - 21-11-2017 18:21

Co chwile ktoś o to pyta.. i od tego zaczyna się później "wymiana poglądów".. dość ostra często Smile
O to chodzi w tego typu "biznesów", że nikt nie wie kiedy to upadnie. Są różne przesłanki. Chociaż je też można różnie interpretować. Jeden powie "fajnie, firma się rozwija". Drugi powie: "kończy się, próbują jeszcze zwerbować więcej ludzi"
Wiemy tutaj tylko tyle, że nic nie wiemy. Nie znamy osobiście właścicieli. Nie wiemy ile jest "wpływów", a ile "wypływów". Dlatego nikt Ci tutaj nie powie ile to jeszcze pociągnie. Każdy ma swój rozum, może sobie poczytać, prześledzić historię podobnych tego typu projektów i na podstawie tego podjąć stosowną decyzję.

Początek jest zawsze huczny.. koniec niespodziewany. Tylko ten czas i wydarzenia pomiędzy są jedną wielką niewiadomą.
Moje osobiste zdanie? Ja bym nie wchodził już w to..


RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share! - Hexagon. - 21-11-2017 18:31

Niedługo padnie a to dlatego, że uciekają do rajów podatków i krajów, gdzie w razie zawinięcia interesu z hajsem użytkowników nikt im nic nie zrobi Wink