Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodawanie znajomych do grup - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dodawanie znajomych do grup (/Temat-Dodawanie-znajomych-do-grup-129488)



Dodawanie znajomych do grup - stachupumpa - 22-02-2016 18:23

Stworzyłem grupę i zacząłem dodawać z różnych kont znajomych do grupy skryptem. Po kilku kontach juz nie dało się ich dodawać a gdy próbowałem ręcznie to wyskakiwal Mechanizm zabezpieczający z obrazkami. I tak na każdym innym koncie (na lapku pod innym IP normalnie działa). Wie ktoś dlaczego tak jest i jak to obejsc?


RE: Dodawanie znajomych do grup - Jatutylkopatrze - 22-02-2016 18:27

Tez tak mam ;D musisz odczekać najlepiej 2-3 dni później znów będziesz mógł dodać przez te 10-20 kont i znów będziesz mieć to samo Big Grin polecam używać programów do zmiennych IP


RE: Dodawanie znajomych do grup - stachupumpa - 22-02-2016 18:30

Mam cyberghosta premium ale ma każdym IP wyskakuje "nie logowałes się z tego miejsca potwierdź tożsamość...." i lipaa


RE: Dodawanie znajomych do grup - Jatutylkopatrze - 22-02-2016 18:31

Pare razy potwierdzisz to i tego nie będzie, tez tego używam i już mi to znikło z cyberghosta te potwierdzenie ;d