Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant (/Temat-Min-5-na-paypal-za-darmo-Giving-Assistant-128287)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - bestek112 - 20-09-2016 22:24

Serwis wypłaca, aliexpress działa Big Grin
[Obrazek: Giving-Assistant.png?resize=768%2C448]


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - adamsonm - 21-09-2016 00:06

Sad Tylko mnie PP naliczyło opłatę 0,69$ za 10$?


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - adamsonm - 24-09-2016 16:19

Sorry za post pod postem, ale...
działa to jeszcze?
wysłałem znajomemu link założył konto i kupił coś na gearbest. Dostał 5$ na start więc musiał z refa założyć konto. Ja w statystykach widzę tylko 1 dodatkowe kliknięcie w link i 0 rejestracji.

Ten mój znajomy po zakupie podesłał link kuzynowi i on ma jeszcze lepiej bo nie ma nawet kliknięcia w link w statystykach, a nowe konto założone z przyznanym bonusem i dokonanym zakupem. Big Grin

Jakieś opóźnienia takie mają czy już im się coś psuje i trzeba atakować support?


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - ostryy111 - 29-09-2016 20:10

(24-09-2016 16:19)adamsonm napisał(a):  Sorry za post pod postem, ale...
działa to jeszcze?
wysłałem znajomemu link założył konto i kupił coś na gearbest. Dostał 5$ na start więc musiał z refa założyć konto. Ja w statystykach widzę tylko 1 dodatkowe kliknięcie w link i 0 rejestracji.

Ten mój znajomy po zakupie podesłał link kuzynowi i on ma jeszcze lepiej bo nie ma nawet kliknięcia w link w statystykach, a nowe konto założone z przyznanym bonusem i dokonanym zakupem. Big Grin

Jakieś opóźnienia takie mają czy już im się coś psuje i trzeba atakować support?

Czasami są opóźnienia i to spore. Sam nie wiem czy działają naliczenia dobrze czy nie, bo jakieś wpadają, ale nie wiem czy jest to liczba poprawna Smile
Najlepiej w razie wątpliwości napisz do supportu, że masz problem. Teoretycznie wszystko z serwisem jest w porządku i wypłaca na pewno.
Dostalem wypłatę w poprzednim tygodniu Smile


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - sanki123 - 02-10-2016 20:23

Kupiłem dziewczynie naszyjnik za 2$, mam click na giving assistant ale nie mam cashbacku a zapłaciłem 4 dni temu. cos jest nie tak czy tyle trzeba czekac?


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - adamsonm - 03-10-2016 02:39

czekać chyba do 2 tygodni od zakupu, jeśli do tego czasu nie zaliczą piszesz do supportu. Poproszą Cię o szczegóły jak numer zamówienia, strona, kwota i zaliczą ręcznie.


EDIT: po kilku dniach oczekiwania na odpowiedź supportu dostałem info, że mój znajomy założył konto z innego refa, co jest komedią gdyż wysłałem mu wiadomość na FB i tego dnia byłem u niego i sam mu to konto zakładałem Smile Widzę że zaczyna się już kręcenie bo za dobrą ofertę dali Smile


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - ostryy111 - 16-10-2016 13:50

(03-10-2016 02:39)adamsonm napisał(a):  czekać chyba do 2 tygodni od zakupu, jeśli do tego czasu nie zaliczą piszesz do supportu. Poproszą Cię o szczegóły jak numer zamówienia, strona, kwota i zaliczą ręcznie.


EDIT: po kilku dniach oczekiwania na odpowiedź supportu dostałem info, że mój znajomy założył konto z innego refa, co jest komedią gdyż wysłałem mu wiadomość na FB i tego dnia byłem u niego i sam mu to konto zakładałem Smile Widzę że zaczyna się już kręcenie bo za dobrą ofertę dali Smile

A to dziwne Wink Może mieli jakiś błąd w systemie, chociaż to bardzo podejrzane. Mi nalicza ciągle, chociaż nie mam pojęcia czy wszystkie refy.


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - Criss323 - 16-10-2016 14:46

A ile czasu upływa od rejestracji do wypłacenia na PP?


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - adamsonm - 16-10-2016 16:45

(16-10-2016 13:50)ostryy111 napisał(a):  
(03-10-2016 02:39)adamsonm napisał(a):  czekać chyba do 2 tygodni od zakupu, jeśli do tego czasu nie zaliczą piszesz do supportu. Poproszą Cię o szczegóły jak numer zamówienia, strona, kwota i zaliczą ręcznie.


EDIT: po kilku dniach oczekiwania na odpowiedź supportu dostałem info, że mój znajomy założył konto z innego refa, co jest komedią gdyż wysłałem mu wiadomość na FB i tego dnia byłem u niego i sam mu to konto zakładałem Smile Widzę że zaczyna się już kręcenie bo za dobrą ofertę dali Smile

A to dziwne Wink Może mieli jakiś błąd w systemie, chociaż to bardzo podejrzane. Mi nalicza ciągle, chociaż nie mam pojęcia czy wszystkie refy.

Napisałem, że to niemożliwe i miała się jeszcze raz skontaktować z deweloperami. Ponad tydzień minął, żadnej odpowiedzi Smile


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - bartex89 - 16-10-2016 17:00

opłaca sie rejestrowac dalej, czy lepiej wybrac epn? zamierzam kupic kilka telefonow w tym tygodniu i szukam co lepiej wybrac