Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie (/Temat-FireGifts-pl-na-SPRZEDAZ-uwazajcie-127972)

Strony: 1 2 3


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - kuli - 27-01-2016 18:09

Nie będzie od niego wieści bo co chciał przekazać zawarł na allegro


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - ged321 - 27-01-2016 18:11

(27-01-2016 17:30)Matheo249 napisał(a):  Już dawno o tym wiemy, nic nowego... Ale takie sprzedawanie po cichu jest dla mnie beznadziejne.
Dawno? No raczej niedawno. Myślę, że restock będzie skoro jest to Monopoly i dysk.


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - krzysio16 - 27-01-2016 18:20

Od wczoraj wiemy, a raczej ja dowiedziałem się pierwszy.


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - surfer0700 - 28-01-2016 08:10

Jakby ktoś nie widział, informacja od zuhsm.pl:

(28-01-2016 01:30)zuhsm.pl napisał(a):  Witam, restock oczywiście się odbędzie na normalnych zasadach o czym wszyscy są poinformowani(facebook, grupa itp.). Sam chciałem napisać do administracji w tej sprawie, jeszcze się nie wyrobiłem. Nowemu właścicielowi przekażę wszystko w takim stanie jak jest, będę nalegał aby serwis przez najbliższy czas funkcjonował na tych samych zasadach co teraz.



RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - BartekP - 30-01-2016 23:58

@zuhsm

wyslalem smsa na firepremium na 14 dni i pisze, że kod zły!

(smsa zeskanowalem przez kod qr )


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - Kryspin - 31-01-2016 00:07

(30-01-2016 23:58)BartekP napisał(a):  @zuhsm

wyslalem smsa na firepremium na 14 dni i pisze, że kod zły!

(smsa zeskanowalem przez kod qr )
pisz na kontakt ja miałem tak 2 razy zawsze Watson dodawał mi ręcznie . jak na gg piszesz podaj im kod i swój nick będzie szybciej


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - jarunioo7 - 31-01-2016 14:53

Sprzedażą serwisu według mnie nie ma co sie martwić. Sam nie korzystałem z FireGifts ale zuhsm kupił go 2 lata temu, prowadził do tej pory i teraz przyszła pora na nowego właściciela czyli prawdopodobnie:

- nowy kapitał na inwestycje
- nowe pomysły na rozwój serwisu
.. i wiele innych

Wysyłką paczek też nie musicie się martwić bo zuhsm jest uczciwy, może tylko kontakt ostatnio być utrudniony przez natłok spraw hehe Smile

Według mnie oddanie serwisu słabo rentownego w nowe ręce przyniesie korzyści. Pozdro Smile


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - Kryspin - 31-01-2016 19:19

(31-01-2016 14:53)jarunioo7 napisał(a):  Sprzedażą serwisu według mnie nie ma co sie martwić. Sam nie korzystałem z FireGifts ale zuhsm kupił go 2 lata temu, prowadził do tej pory i teraz przyszła pora na nowego właściciela czyli prawdopodobnie:

- nowy kapitał na inwestycje
- nowe pomysły na rozwój serwisu
.. i wiele innych

Wysyłką paczek też nie musicie się martwić bo zuhsm jest uczciwy, może tylko kontakt ostatnio być utrudniony przez natłok spraw hehe Smile

Według mnie oddanie serwisu słabo rentownego w nowe ręce przyniesie korzyści. Pozdro Smile

jak jest taki super niech zacznie odpisywać na maile ! Nagród z grudnia i stycznia nie wyslal i unika pytań o to Big Grin dziś restock kolejne nagrody o ile ktoś je dostanie


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - BartekP - 31-01-2016 21:23

patrze odliczanie 3 min jeszcze i juz nagrod nie ma :_: gg


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - Zordi - 31-01-2016 21:26

dziwny ten restock ;0