Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! (/Temat-Automatyzuj-prace-z-fanpagami-na-naszej-stronie-126383)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - Sznurek11 - 31-01-2016 13:45

Działam na cf już jakiś czas i mogę szczerze powiedzieć, że nie znam lepszego miejsca do automatyzacji fp. Gorąco polecam! Smile


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - jarunioo7 - 03-03-2016 15:40

Strona cały czas funkcjonuje i ma się bardzo dobrze ! Smile Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Cool



RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - jarunioo7 - 24-03-2016 00:47

Zapraszamy, strona cały czas się rozwija ! Smile


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - KenkyushaKamil - 26-03-2016 13:49

Piszę ten komentarz, ponieważ ktoś może być ciekaw wrażeń z autopsji.

Obsługa czyli podejście jarunioo7 jak najbardziej na plus. Zawsze podchodził pozytywnie impreza Naprawdę mogę podać kilka przykładów gdzie napisałem chamsko, a on odpisywał spokojnie Big Grin

Skrypt i jego działanie.
Konfiguracja skryptu 2 godziny wraz z przeczytaniem poradnika i wgraniem plików to nie problem dla osoby powyżej IQ buta. Serio jesli nie jesteś mną to zrobisz to w jeszcze krótszym czasie.

W porównaniu do normalnego wrzucania gdzie dziennie przy pół automacie brało mi to 5 minut to skrypt zwrócił czas już w 2 tygodnie.

Cena, a jakość. Wcześniej miałem podobny skrypt, ale darmowy. Jednakże
1 fp na pewno przez 30 dni wygeneruje 2 centy dziennie. to daje 60 centów to daje około 2 złote. Każdy fp większy sprawia, że te 25, 50 czy 100 złotych to mały % w stosunku do poświęconego czasu i zarobków.

Współpraca bardzo przyjemna i pomimo świąt bardzo profesjonalna.

dużo sie napisałem jednak ten skrypt zaoszczedził mi ten czas Big Grin


Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - jamnik - 26-03-2016 14:04

Kiedyś testowałem i byłoby git gdyby nie aplikacja HTC Sense, brak możliwości ustawienia opóźnienia dla każdej wysłanej wiadomości. Fb nie lubi bardzo tej aplikacji, a skrypt tak szaleje, że przy stałej promocji linków konta dostają informacje z weryfikacja ostatnich postów,Finalnie można oberwać blokadę na wysyłanie jakichkolwiek linków :/

Wróciłem do innego rozwiązania - drożej ale według mnie o wiele pewniej Smile


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - KenkyushaKamil - 26-03-2016 15:07

@jamnik
Blokady na linków nie uraczyłem. Nie jestem programista z zawodu z tego też powodu mogę napisać co mi się podoba, a co nie Wink


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - jarunioo7 - 26-03-2016 22:32

Dziękujemy za opinie. Jesteśmy w trakcie przechodzenia na o wiele lepszy wygląd. Staramy się cały czas dodawać coś nowego, poprawiamy usterki, które się oczywiście zdarzają. Co do aplikacji HTC Sense i braku "delayów" na postowaniu:

Z aplikacją autorską dedykowaną dla takich serwisów jak nasz nie jest tak łatwo. Takiej apki nie pisze się w jeden dzień, swoją drogą ma to też swoje minusy. Delaye pomiędzy postami postaramy się wprowadzić jak najszybciej po wprowadzieniu nowości i udoskonaleniu skryptu. Zapraszamy ! Smile


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - matikwe123 - 17-04-2016 12:51

chyba kupię


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - jarunioo7 - 19-06-2016 16:29

Zapraszamy Smile


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - plem - 22-06-2016 16:46

Czy program nadal funkcjonuje i fb nie blokuje /weryfikuje przez używanie tego programu ?