Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! (/Temat-Automatyzuj-prace-z-fanpagami-na-naszej-stronie-126383)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Skrypt do obsługi fanpagy - jarunioo7 - 19-01-2016 15:54

@[majkimajki] chodzi Ci o udostępniania jakiejś wiadomości na innych fanpagach/grupach (bez praw na nich) ?

Nie mamy takiej opcji. Tylko fanpage z użytkownikiem, który ma na nich prawa Smile


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - lons - 21-01-2016 13:08

Jeszcze nigdy nie miałem takiego dobrego skryptu jak ten, dzięki niemu mogę zautomatyzować pracę kilkuset fanpage'y, oszczędzam czas, do tego jak na swoje funkcje jest tani, koszt skryptu da się odrobić w kilka dni Smile
Oceniam na 1000000/10


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - Matiax - 21-01-2016 13:57

Skrypt jest wręcz dla mnie idealny , mogę udostępnić post oraz stronę w ciągu sekundy , oszczędzić czas .

Polecam Smile


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - Vasaki - 21-01-2016 13:59

Brawo dla programisty Smile
Naprawdę kawał dobrej roboty, mimo kilku niedociągnięć na początku startu jest ekstra dzięki szybkiej reakcji Smile
BRAWO Big Grin
Najlepiej reinwestowana $$$ jaką chyba miałem Tongue
FanPage kwitną aż miło Big Grin


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - mlody16918 - 21-01-2016 15:59

Korzystam od dłuższego czasu. Jestem zadowolony i polecam. W pełni zautomatyzowany i pasywny dochód który tylko od czasu do czasu doglądam. Smile


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - Xaimeer - 21-01-2016 23:44

Jesli ktoś sie zastanawia to nie ma nad czym Smile Automatycznie postuje przez całą dobę więc wszystko działa jak należy Smile


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - mysc - 22-01-2016 21:51

Z całą pewnością lepszego rozwiązania w Polsce nie ma. Używałem wielu podobnych narzędzi i biorę pełną odpowiedzialność za swoją rekomendację Smile Polecam Smile



REKLAMA

Skrypt na pewno może się okazać przydatny po starcie nowego serwisu dotyczącego zarabiania na rejestracjach Smile Szczegóły w moim dzienniku.

PO REKLAMIE

.


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - Bev - 23-01-2016 17:11

Korzystam od paru dni. Co tu napisać, po prostu oszczędzamy mnóstwo czasu, a czas to pieniądz Smile Za tą cenę na pewno warto. Polecam.


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - jamnik - 28-01-2016 02:21

Proszę o demo PW.

BTW. Czy ten skrypt nie jest przypadkiem z ręki ClassAxion1?


RE: Automatyzuj prace z fanpagami na naszej stronie ! - jarunioo7 - 28-01-2016 19:18

@[jamnik] napisałem na PW.

Tak, programistą od samego początku jest @[ClassAxion] Smile