Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa blokada FACEBOOK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Nowa blokada FACEBOOK (/Temat-Nowa-blokada-FACEBOOK-124805)

Strony: 1 2


Nowa blokada FACEBOOK - Kickster - 28-11-2015 15:21

Witam
Zauważyłem że facebook wprowadził jakąś nową blokadę, pozornie wydaje się być podobna do każdej innej, trochę dziwny tekst no ale jedziemy dalej

[Obrazek: 486519twojekonto.jpg]

następnie capta, potem albo data urodzin, lub weryfikacja zdjęciowa i potem wyskakuje monit o zmianę hasła, hasło wpisujemy

[Obrazek: 251135dsd.jpg]

wyskakuje monit że dziękujemy itd

[Obrazek: 982124dsdd.jpg]

cały uradowany klikasz OK i co otrzymujesz ?

A no to:
[Obrazek: 43687dsddd.jpg]

Logując się na zmienionym haśle sytuacja się powtarza i tak w kółko. Robiłem to chyba z 10 razy i za każdym razem wyskakiwał ten error, myślełem że to jednorazowy wybryk, ale właśnie padło mi w ten sposób drugie konto. Dodam że próbowałem robić to na zwykłym trybie przeglądarki, oraz na Operze, robił to też mój znajomy i też wyskoczył mu taki error. Ktoś zna rozwiązanie tego problemu ?


RE: Nowa blokada FACEBOOK - Ascoran - 28-11-2015 15:24

Wyczyść cookie przeglądarki / odpal w innej przeglądarce


RE: Nowa blokada FACEBOOK - jarunioo7 - 28-11-2015 15:24

Kiki taką blokade już dawno widziałem - co gorsza nawet jej doświadczyłem hehe.
Niestety ale też biała strona i totalnie nic nie mogłem zrobić. Problem nie został rozwiązany więc konto poszło sie.. Wink


RE: Nowa blokada FACEBOOK - Kickster - 28-11-2015 15:25

Dwa naprawdę dobre konta mi umarły przez to :/ jedno nawet potwierdzone dowodem

(28-11-2015 15:24)Ascoran napisał(a):  Wyczyść cookie przeglądarki / odpal w innej przeglądarce

@[Ascoran] próbowałem, nic nie dało


RE: Nowa blokada FACEBOOK - obik69 - 28-11-2015 15:37

nie ma co plakac stworz nowe Tongue


RE: Nowa blokada FACEBOOK - asiorek - 28-11-2015 15:52

Napiszd do cukierka może ci powie xd

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Nowa blokada FACEBOOK - morenox - 28-11-2015 17:14

Nie jest to wcale "nowa" blokada Smile
Osobiście się z nią spotkałem i tak jak Ascoran napisał wyczyść Wyczyść cookie przeglądarki / Przywróć ustawienia do wartości domyślnych ustawienia przeglądarki Big Grin
W moim przypadku to pomogło Big Grin


RE: Nowa blokada FACEBOOK - Kickster - 29-11-2015 21:59

Pany, próbowałem na dwóch przeglądarkach, ciastka itd wyczyszczone do zera, ciągle to samo. Moge dać dane komuś zaufanemu żeby to ogarnął, za drobną opłatą oczywiście Cool


RE: Nowa blokada FACEBOOK - djram - 29-11-2015 22:02

proxy, zmiana ip, czyszczenie przeglądarki


RE: Nowa blokada FACEBOOK - Kickster - 08-12-2015 18:00

Nie wiem czy to komus pomoze ale sprobowalem to zrobic na androidzie na chrome w trybie incognito i konto zostalo odblokowane Smile Potem obczaje te drugie ktore tez tak padlo.