Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. (/Temat-%E2%98%85-Sklepik-u-Krissa-Najlepsze-Stazowe-Konta-FB-lajki-komentarze-123017)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - Darven - 25-03-2019 08:09

Raz kupiłem zweryfikowanie konto FB które zostało zablokowane jeszcze tego samego dnia mimo braku aktywności. Czy to dajesz jakaś gwarancje, że konto nie zostanie zablokowane od tak, bez jakichkolwiek aktywności z mojej strony? Bo Ul nie wiem czy to wina mojego IP na którym było już wiele kont które zostały po blokowane, ale nie mogę utrzymać żadnego konta bez blokady.... Mimo że nic nie robię


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - SurpriseYT - 25-03-2019 23:27

Czesc!
Miałem fajne konto kiedyś przez parę lat, ale chyba były właściciel sobie o nim przypomniał i sobie "odebrał";)
I tak jak kolega wcześniej też chciałbym wiedzieć czy dajesz maila do zrobionego konta FB i gwarancje?
Ja konta uzywalem tylko aby byc anonimowym, nie spamowalem, wiec nie blokowali mi.


★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - Damkofr - 26-03-2019 16:49

Masz jakieś konto stażowe FB?

Wysłane z mojego NX591J przy użyciu Tapatalka


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - Krissu - 26-03-2019 21:32

@[zarii], jak najbardziej! Smile
@[Darven], tak, udzielam gwarancji do pierwszego logowania. Niestety, nie jestem w stanie dokonać weryfikacji, w jaki sposób konto jest przez Ciebie używane.
@[SurpriseYT], mówisz o kontach ode mnie? To raczej niemożliwe, gdyż konta, które zostaną sprzedane, są od razu usuwane z mojej bazy. Taka sytuacja w 99,9% nie mogła mieć miejsca. Smile Tak, do każdego konta dorzucam także e-mail.
@[Damkofr], jasne! Jakich konkretnie kont potrzebujesz? Napisz do mnie na PW lub GG Smile


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - WhiteNigga - 26-03-2019 21:35

Jak masz jakieś konta z dużą ilością znajomych powyżej 2tyś ze stażem min. 2 lata to napisz priv Lol


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - Krissu - 26-03-2019 21:39

@[WhiteNigga], Oj, z większą ilością to raczej niestażowe Sad


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - SurpriseYT - 27-03-2019 05:31

(26-03-2019 21:32)Krissu napisał(a):  @[SurpriseYT], mówisz o kontach ode mnie? To raczej niemożliwe, gdyż konta, które zostaną sprzedane, są od razu usuwane z mojej bazy. Taka sytuacja w 99,9% nie mogła mieć miejsca. Smile Tak, do każdego konta dorzucam także e-mail.
Konto nie od CiebieSmile zgłaszam się po konto!


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - Kolgent12 - 27-03-2019 10:29

Witam, ma Pan jakieś konto stażowe z dużą ilością grup? Staż nie musi być duży, lepiej jakby było kilkadziesiąt kilkanaście grup.

Proszę o ceny z ofertą na priv Smile Pozdrawiwam!


RE: ★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - zarobki11 - 28-03-2019 01:25

Witam byłbym zainteresowany kupnem konta fb. Zależy mi na aktywności i stażu konta. Jęsli posiadasz coś ciekawego napisze do mnie na pw


★ Sklepik u Krissa - Najlepsze Stażowe Konta FB & lajki / komentarze. - Admin - 14-09-2019 15:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.