Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znikające subskrypcje na YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Znikające subskrypcje na YouTube (/Temat-Znikajace-subskrypcje-na-YouTube-119167)

Strony: 1 2


Znikające subskrypcje na YouTube - erqin - 08-08-2015 20:54

Na jednym moim kanale dodaje sobie subskrypcje przez addmefast jednakże nagle z 900 spadło mi na 620, addmefast dodaje suby a na youtube jest ich znacznie mniej i do tego znikają. Co zrobić ?


RE: Znikające subskrypcje na YouTube - Jatutylkopatrze - 08-08-2015 20:58

Dawali ci unsuba a oni dostali pkt lub konto po prostu zostało ich zbanowane Wink tak samo jest z Fanpage z 1k stanie ci sie na drugi dzien 500 Wink tez tak miałem z fanpage ;/ /// z addmefast tak jest Big Grin wiec nic nie zrobisz ;d


RE: Znikające subskrypcje na YouTube - erqin - 16-08-2015 06:23

A gdzie można dodawać suby aby nie zniknąły ?


RE: Znikające subskrypcje na YouTube - nokira - 17-08-2015 18:28

Nie chcąc robić spamu i nie tworząc kolejnych tematów moje pytanie zadam tutaj. Takie problem jaki został przedstawiony w temacie był zawsze czymś normalnym. Ale ostatnio zniakją WSZYSTKIE suby z youtuba. Wie ktoś co jes tego powodem/ Nie jest to problem amf ponieważ w innych serwisach tak samo jest. Co zrobił YouTube i czy da się jakoś nabijać suby w tym momencie?


RE: Znikające subskrypcje na YouTube - lukaswu - 17-08-2015 18:47

Hmm a z jakim stażem macie kanały? Moze dlatego że nowe kanały i szybki przyrost subów z maskowanego linku.. U mnie prawie nie znikają a mam kilkanaście tys. kanał 2lata suby global.


RE: Znikające subskrypcje na YouTube - nokira - 17-08-2015 21:55

Zdobywałem dla różnych kont i z żadnym nigdy w życiu nie miałem problemów a teraz z każdym. Nie jest to na 100% wynikiem tego, że konto jest nowe czy coś takiego.


RE: Znikające subskrypcje na YouTube - AnnaKa - 19-08-2015 07:54

Przypuszczam że jest powodem fakt że YT wprowadziło "wynagrodzenie" w formie "play button'ów" za subskrypcje. Chcą ograniczyć fake suby. Sam z tym walczę i nic się nie zrobi mój kanał ma 4 lata i staż nie ma na to wpływu.. nawet Realne wyświetlenia cofają ...


RE: Znikające subskrypcje na YouTube - MaLiN - 20-08-2015 21:08

Panowie nie narzekajcie, niektórzy mają o wiele gorzej impreza

[Obrazek: ie21w9.jpg]

[Obrazek: j2db1t.jpg]

[Obrazek: bp4h25.jpg]


RE: Znikające subskrypcje na YouTube - HardCoreSex - 04-10-2015 10:41

Też z tym aktualnie walczę.
Ktoś coś wymyślił ? Bez subskrypcji ciężko wbić filmik na wyższą pozycje.


RE: Znikające subskrypcje na YouTube - piotrgk4 - 05-10-2015 06:33

Spam, spam i jeszcze raz spam. Trzeba tworzyć odpowiednie filmiki. Ehhh zarabianie na czymkolwiek jest coraz cięższe.