Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sirgonzalo7 - krętacz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: sirgonzalo7 - krętacz (/Temat-sirgonzalo7-kretacz-118713)



sirgonzalo7 - krętacz - jarunioo7 - 31-07-2015 11:03

Wszystko zaczęło się ponad miesiąc temu. Miałem nabić 30 tyś członków do grupy na facebooku za 140zł. Niestety udało mi się i nabiłem połowę z tego czyli 15 tyś członków. Zaproponowałem cenę 50zł na którą użytkownik się zgodził. Od 23.06 jest mi winien pieniądze za wykonanie zlecenia, cały czas się wykręca.

Ostatnio cały czas pisze że nie ma pieniędzy i czeka aż tą grupę sprzeda. Przecież pieniądze miałem dostać od razu, a nie dopiero po tym jak on sobie tą grupę sprzeda :| Zdecydowanie nie polecam użytkownika, chociaż pamiętam że kiedyś przeprowadzałem z nim transakcje i wszystko było w porządku. Proszę administrację o pospieszenie użytkownika, pieniądze są mi teraz bardzo potrzebne.

Zamieszczam screeny:

1. Dogadanie się.

[Obrazek: 1v0fk5.jpg]

2. Wiadomości po wykonaniu zlecenia.

[Obrazek: 9wj4m3.jpg]

[Obrazek: 1otebl.jpg]

[Obrazek: qdw42p.jpg]

Mógłbym poczekać jeszcze skoro tłumaczy się że przy najbliższej wpłaci mi pieniądze odda. Czekałem ponad miesiąc - zdecydowanie zbyt długo..


RE: sirgonzalo7 - krętacz - surfer0700 - 31-07-2015 11:34

@[sirgonzalo7] księżniczko, kiedy możemy spodziewać się pieniędzy?


edit: widzę że ktoś tu już szykuję wymówkę:
[Obrazek: S0GByu6.png]


Jerk


RE: sirgonzalo7 - krętacz - sirgonzalo7 - 31-07-2015 11:37

Miesiąc na wakacjach byłem z przypadku, przelew będzie na poniedziałek


RE: sirgonzalo7 - krętacz - surfer0700 - 31-07-2015 11:38

Czekamy. Jeżeli w poniedziałek nie będzie przelewu to podziękujemy za współpracę z naszym forum. Smile

Pozdrawiam


RE: sirgonzalo7 - krętacz - sirgonzalo7 - 02-08-2015 09:49

Płatność uregulowana, niestety system PW chyba nie działa więc pisze to tu Smile


RE: sirgonzalo7 - krętacz - surfer0700 - 03-08-2015 11:40

@[jarunioo7] potwierdzasz?


RE: sirgonzalo7 - krętacz - jarunioo7 - 03-08-2015 11:52

Po przeczytaniu posta sirgonzalo cały czas czekałem na kolejną sesję w banku aż pieniądze dojdą. Pieniądze mam już na koncie. Temat można już zamknąć Smile


sirgonzalo7 - krętacz - surfer0700 - 03-08-2015 11:53

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.